Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő kell a felejtéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Mennyi idő kell a felejtéshez?

Figyelt kérdés

Az érdekelne egy 1.5 éves első szerelem után ami véget ért a lány miatt (élni szeretne még) mennyi idő után nem gondolok már rá minden naposan? 1-2 hónap, 4-5??


20/F



2013. szept. 21. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3452673.4565 milisec
2013. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Na én pont úgy vagyok mint Te.Szintén első szerelem, 1,5 évig jártunk,szakított velem. 1 hónap eltelt már de naponta gondolok rá és még jó ideig így is lesz szerintem. Szerintem nekem olyan 1-2 év is kevés lesz még.


20/F

2013. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éve lett vége, de szinte még mindig napi szinten gondolok rá, + nem tudok uj kapcsolatot kialakítani.


20/f

2013. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ha szeret, csak fél a " megkomolyodástól " akkor még ne ásd el a kapcsolatot mert úgyis keresni fog, de te ne keresd mert ő mondta ki, hogy vége


én is így voltam, elkezdtem bulizni, szar volt de elfoglaltam magam minden hülyeséggel aztán kb. 2 héttel később amikor már kezdtem beletörődni és felfogni, hogy vége akkor elkezdtünk megint beszélgetni, - szerelmi vallomás tőle stb.. stb.


de pár hét, ha nem nézed minden nap a képeit, nem foglalkozol vele, eltereled a figyelmed akkor 2-3 hét múlva már erősen tompul az érzés, csak néha-néha jön fel erősebben

2013. szept. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja megijedt az eljegyzéstől pánikba esett, hogy velem kell leélnie az életét és még milyen fiatal nem csinált semmit. Ezt mondták. 1.5 hónapja beszéltünk és nem keresett :/
2013. szept. 21. 01:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálunk az eljegyzés után 2 hónappal volt a szakítás.
2013. szept. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy év is kevésnek bizonyult.
2013. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát akkor jól elhatározta magát, vagy nem is szeretett már igazán az az igazság


mert ha még lennének érzelmek, akkor követné, hogy te mit csinálsz FÉLTÉKENY lenne rád, de hogy leszar téged azt jelenti tényleg nem érdekled valószínűleg

2013. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az apja facebookjából nézeget be vagyok téve közeli ismerősöknek ott mindent lát rólam és tudom, hogy ő tett oda mert az apja azt se tudjda hogy kell egy képet feltölteni nem hogy ezt.
2013. szept. 21. 16:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapos kapcsolatot több mint 1 év alatt sem sikerült kihevernem, azóta is mindennap gondolok rá, előtte lévő 2 éves kapcsolatot meg sikerült 1-2 hónap alatt... ez nagyon kapcsolatfüggő.
2013. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!