Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Harmadszor összejönni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadszor összejönni a volt barátommal. Megéri?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én megtettem, nem annyira vészes, de összességében Nem
2013. szept. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hol vannak az ilyen nők?!


velem az exem már másodjára nem akar összejönni, merthogy ami egyszer már tönkrement minek kezdjük újra...


valahol igaza van, nade hogy te harmadjára is akarod...


sztem már szánalmas...bocs...kismilio szingli pasi van...

2013. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, TE rentábilisnak tartod-e.
2013. szept. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
100%

Valahol ezt már beteges ragaszkodásnak túlzott kötődésnek tartom. Aki nem képes illetve nem is akar mert "fárasztó " neki egy új kapcsolatba kezdenie, ezért könnyebb az előzővel összejönni.

"Mert jobb mint a semmi"

2013. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ő akarja nagyon, nem mondom, h nem érzek iránta valamit, de nem tudom, h tényleg megérné-e.. inkább a nem felé hajlok.. csak érdekel más emberek véleménye is, hátha nem vagyok ezzel egyedül.
2013. szept. 26. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi újat tudna mutatni ami miatt jobb lehetne harmadjára is? Semmit. Nem éri meg. Egy idő után újra előjönnek a problémák amikkel az őrületbe kergetett, akár apróságok akár nagy dolgok. Ami egyszer véget ért, azt le kell zárni és továbblépni.
2013. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akár meg is érheti, nincs kizárva. Viszont meg_kell_beszélni, hogy előző két alkalommal mi volt a baj, azon változtattok-e, ha igen, akkor hogy, stb.
2013. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért,de ha szétmegyek a párommal,valahogy én mindig az első,igazán komoly pasimnál kötöttem ki.Lehet azért,mert rá mindig számíthattam mindenben.Legutóbbi párom mikor szakított velem,megint az ex pasim karjaiba kötöttem ki.Egy ideig jó volt,mert mindketten tapasztaltabbak lettünk,hisz közbe nekem,és neki is voltak mások,de hosszú távon nem működött.Akármennyire is próbálkoztunk..Szerintem nem éri meg..Sok pasi van még,aki közül válogathatsz..Bár ez függ attól is,hogy anno miért mentetek szét?!
2013. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ami eddig probléma volt,az meg is maradt,nem véletlenül szakítottaok már kétszer...minek rá pazarolni az időt...úgysem fog működni harmadjára sem.
2013. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!