Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tiltott szerelem! Hogy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltott szerelem! Hogy felejtsem el, ha folyton rá gondolok, és néha elkerülhetetlen, hogy lássam, beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Sajnos ő van a fejembe és róla álmodok nagyon sokszor,pedig próbálok nem gondolni rá és ahogy csak lehet kerülőm,emellett csúnyán beszélek és viselkedem vele,hogy távol tartsam magamtól de van,mikor nem sikerül. Nem azért,mert engednék neki,hanem mert nem foglalkozik vele.

2013. szept. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól értem, elfogad téged azzal együtt, hogy csúnyán viselkedsz vele? Csak halkan kérdezem: nem lehet, hogy ő is szeret téged?
2013. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meleg vagy és undorodsz ettől, akkor megértem a problémád, amúgy meg úgy hülyeség ez, amit leírtál, ahogy van...Miért akarod távol tartani magadtól, hogyha "szerelmes" vagy belé? F.ck logic...
2013. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért tiltott? Miért azt bántod, akit szeretsz ??
2013. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez fel sem merült bennem, hogy azonos neműek között ... (#1)
2013. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
túl sok Császár Elődöt hallgattál.
2013. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy ő nem szeret. Szerintem csak megakar fektetni.

Miért tiltott? Mert foglalt.

Muszály vagyok így viselkedni vele.

Nem hallgattam túl sok Császár Elődöt- nem szeretem ez ilyen dalokat .

2013. szept. 27. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:

-nem, nem "muszály vagy" óvodás módjára kimutatni az érzelmeidet.


-döntsd el, akarod hogy tudja vagy sem? Ha igen, mondd el neki. Ha nem, akkor legyél udvarias és kicsit távolságtartó.


-igen, szenvedni fogsz. Legyél nagykisfiú, és viseld el hisztizés nélkül. Csak azért mert tetszik, még nem jár alanyi jogon.


-ne gyötörd magd a saját érzelmeid miatt. jogosan érzel így, nem követsz el vele semmi rosszat, tehát felesleges az önostorozás. Viszont másokat se bánts.

2014. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!