Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezt megcsalásnak vennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Van barátom, három hónapja. Viszont én szakítani akarok vele, mert egyszerűen kihűltek az érzelmek ilyen rövid idő alatt... Már nincs meg a kezdeti bizsergés, szinte unalmas a társasága. És még... ez egy távkapcsolat, úgyhogy csak 2-3 havonta ha látjuk egymást, ami azért egy normális kapcsolatban nem így kéne, hogy legyen. Mindegy, végül is én agyban már pár napja eldöntöttem, hogy vége.


Tegnap viszont egy fiúval töltöttem a délutánt. Nem csináltunk semmi számottevőt, csak beszélgettünk órákon keresztül, megszakítás nélkül, és hihetetlenül jól éreztük magunkat. Mindkettőnk részéről pozitív volt a megerősítés a másik felé. (Ő tudja, hányadán állok a barátommal.)

Szerintetek ez a "majdnem félrandi" /ahogy elneveztük/ megcsalásnak számít?

Mert ha már fejben eldöntöttem, hogy szakítok vele, akkor egy fejben eldöntött majdnem félrandi nem számítana annak. Viszont igazából még nem jutottam el odáig, hogy véget tudjak vetni a kapcsolatnak (nem tudom, hogy mondjam el neki... :( ), de mégis egy másik fiúval éreztem magam nagyon jól. Ez nagy dilemma...

Szerintetek?



2013. szept. 28. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem meg csalás,mert olyan mint ha egy haverral találkoznál : )
2013. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baccardi01 ***** válasza:
90%
Szerintem ez egyáltalán nem számít megcsalásnak, már csak azért sem mert a mostani "kapcsolatodat" én nem érzem kapcsolatnak.
2013. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

"Van barátom, három hónapja ... ez egy távkapcsolat, úgyhogy csak 2-3 havonta ha látjuk egymást"


[link]

2013. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az. Ez semmi. :)

Legalábbis nálam a megcsalás onnan kezdődik,mikor már "látványos" szintre jut. Pl.csók vagy ilyesmi

2013. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

lol@r3d4me


Nem megcsalás, te magad mondtad, hogy beszélgetésen kívül nem csináltatok semmit.


Viszont, ha szerinted nem működik a jelenlegi kapcsolatod akkor minél hamarabb vess véget neki, ne hülyítsd szegény srácot! Bőven elég annyit tudnia, hogy megváltoztak az érzelmeid és már nem szerelemmel szereted.

2013. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy beszélgetsz valakivel, az nem megcsalás.

Viszont attól, hogy te "fejben már eldöntötted", ez nem jogosít fel semmire. Majd ha ténylegesen szakítasz vele, akkor utána már akármit csinálhatsz, randizhatsz, pasizhatsz, stb. De ameddig a szakítás csak a te fejedben él, az addig olyan, mint ha nem is lenne. Szóval ha a következő "majdnem félrandi" alkalmával csókolózol ezzel a sráccal, igen, az megcsalás lesz.

2013. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A fiú tiszteletben tartja, hogy épp a "szakítás szélén vagyok", tehát semmi testiség nem fog történni amíg hivatalosan nem szakítok. Kell pár nap, míg lerendezzük ezt a barátommal, úgyhogy addig semmi nem fog történni, ezt biztosan állíthatom. (Bármennyire is vágyom rá...)

2013. szept. 28. 10:32
 8/8 anonim válasza:
Ha tenyleg nem csinaltatok semmit akkor tuti,hogy nem megcsalas mert beszelgetni egy haverral is lehet!
2013. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!