Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki csak azért érzi azt, hogy szerelmes, mert előtte nagyon szeretethiányos volt, és végre kapott valakitől valami törődést?

Figyelt kérdés

Csak egy tézis, amire már rég kíváncsi vagyok.

Szóval van egy illető, akinek rég nincs senkije, és egyedül érzi magát. Egyszer mondjuk egy buliban összekeveredik valakivel -akit mondjuk rég ismer, de nem tekint rá potenciális jelöltként-, akivel egy jót beszélgetnek és mondjuk smárolnak, vagy csak kap egy erős ölelést, vagy egy kis simogatást, vagy csak valami kedves szót, vagy nemtom ilyesmit, és utána csak arra az illetőre tud gondolni. Akkor ez most azért van, mert ennyitől beleszeretett, vagy csak annyira szeretethiányos volt, hogy maga az a bizonyos gesztus az, ami elindította a vonzást, és igazából nem is az embernek szól, hanem a cselekedetének. Értitek? Csak érdekel a véleményetek.



2013. szept. 28. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges ilyen.
2013. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem létezik.


A szerelem egy magasabb kategória,ha szikrával párosul akkor még úgy is, egy hiánypótlásnál, vagy egy fellángolásnál.

2013. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Néhány éve én képes voltam fülig beleszeretni egy srácba csak azért, mert 2x szemezett velem:D De azóta elmúlt a szeretethiányom, úgyhogy nem kérek privátokat!
2013. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen,volt velem ilyen nem is egyszer.
2013. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bizony van ilyen
2013. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, és ha van ilyen, akkor honnan ismeri fel az ember, hogy épp ez történik vele, mielőtt belemegy mélyebben a dolgokba és nagyot csalódik?
2013. szept. 29. 09:25
 8/8 anonim válasza:
én is ilyen vagyok
2013. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!