Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: 1 éve ismerem a fiút a suliból, az első pillanattól fogva rettenetesen vonzódom(unk) egymáshoz. Ő az a "népszerű, mindig poénkodós fajta" de csak társaságban. Elkezdtünk ismerkedni, találkozgatni. Alakult valami, de félbemaradt, pedig kezdtem beleszeretni. Ő is elzárkózott és én is. Utána nem is nagyon beszéltünk 1-2 hónapig végül megint találkoztunk és beszéltünk. Aztán újra faképnél hagyott. Ezt csináltuk állandóan. Mintha játszanánk egymással. Beleuntam és elakartam felejteni, szóval nem különösebben reagáltam, ha kapcsolatba akart velem lépni, de nem tudtam kiverni a fejemből. Ő nagyon bizalmatlan mindenkivel, így velem is. Folyton félreértjük egymást aztán nagynehezen tisztázódik és kezdődik előröl. Nem tudom mit tegyek, mostanában nem sokat beszélünk de folyton ő jár a fejemben és megőrülök, mert sulin kívül is folyton összefutunk. Furcsa és nem lehet véletlen! Először azt hittem, csak fellángolás, de valahányszor látom majd' kiugrik a szívem. Azt érzem, ő is gondol rám..szeretnék vele lenni mert ennél sokkal több és jobb is történhetne köztünk. Mi lesz így ebből? Segítsetek! 17/L

2013. okt. 6. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg, hogy akkor mi legyen
2013. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd hogy magától történjenek a dolgok mert ha akar v-mit az ember az úgysem jön össze! majd magától alakul! ha ő is szeret téged akkor összejöttök ha nem akkor muszáj lesz elfelejtened! ez van
2013. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A helyzet az, hogy velem is ez van. Folyton összefutunk, jó mi nem is szoktunk beszélni de valahol érzem, hogy ő is érez irántam valamit és egyszer majd lépni fog. Nem vagyok türelmes típus de ez esetben tudok várni. Én azt tanácsolom, hogy kezdeményezz beszélj vele akár facebookon akár suliba, vagy egy délután. Ha ő ezek után sem fog lépni akkor nem szerelmes beléd.
2013. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!