Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy inkább ne járjunk?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani,nagyon kedves,de rájöttem,hogy nem tudnám őt ÚGY szeretni.Nagyon szeret,és sokan mondták h nagyon féltékeny,félek,ez nagy tüske lenne neki.Mégis mit tegyek?

15/L

(előre is köszönöm az értelmes válaszokat)



2013. okt. 9. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki nyíltan....

Ha nem mondod meg és erőszakosan próbálod megszeretni akkor rosszabb esetben megutálod.. És jobb a fájdalmas igazság mint a kegyes hazugság!!!!

2013. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén.
2013. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Osztálytársad?

Mert akkor egy kicsit gáz lenne.


Mondd meg neki és próbálja elfogadni.

2013. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, négyszemközt közöld Vele. Mondd azt, hogy az a bizonyos szikra hiányzik.
2013. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Félek hogy pont én vagyok az.

Minden amit leírtál pont rám jellemző.

Nálam is teljesen ez a helyzet.


Valahogy nyugtass meg hogy nem én vagyok.

2013. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: kb 100 másik ember is lehet ugyan ebben a cipőben :) De vicces lenne ha itt tudnád meg :D


Válaszolva a kérdésre:

Szerintem is a nyílt egyenes beszéd a megoldás. nem tudod elrontani, csak mondd amit érzel!

24/F

2013. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki, legyél vele őszinte, ezt neki is tudnia kell.
2013. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Szia, hűű, nagyon nehéz elkezdeni. Nem akarlak megbántani, ezért most mondom el, és nem később, mikor már többet érzel irántam, vagy belémszeretsz. Nem állok még készen erre az egészre, új nekem, nem szeretnék semmi komolyat... Sajnálom.


Ennyi

Ezt személyesen mond el neki, ne üziben, telefonon vagy facebookon!

2013. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!