Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma megkeresett a barátom egyik ismerőse, aki közölte, hogy a barátom le akar feküdni vele, ampig koliban vagyok, hétvégpen meg le akar itatni, hogy hármasban...a leitatás részéről annyit, hogy tényleg mennénk kocsmába..Szörnyen sok barátnője volt előttem..és félek, hogy ténxleg meg akar csalni, vagy inkább már meg is tette..és én neki adtam a szüzességemet pénteken..

Segítsetek, kérlek



2013. okt. 10. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Reggel van, ugyhogy egy kave jo lenne kezdesnek.
2013. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? Egyébként én a helyedben megvárnám a hétvégét és ha tényleg kocsmázni akar mondd el neki amit hallottál és hogy nem vagy a k.urváj.a ugyhogy ezt most nagyon benézte és többet ne merjen megkeresni mert nem vagy hajlandó ilyen gyerekes pasikkal foglalkozni.Ennyi.Hidd el magadat kíméled meg a fájdalomtól.Viszont, ha nem mennétek kocsmázni akkor is mondd el és a válaszban neked kell érezned hogy hazudik-e.
2013. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
17..
2013. okt. 10. 08:25
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
mondták már, hogy egy jókora rib-nc vagy?
2013. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

miért is vagyok r.b@nc?? Mert 17 (pár hónap múlva 18) évesen elvesztem a szüzességem a barátommal, akivel öt hónapja együtt vagyok???

Az a baj, hogy csak most szombaton mondott el egy csomó dolgot..hány barátnője volt stb..és mivel tudom, hogy egyikőjükkel mennyi ideig volt együtt, nem volt nehéz rájönni, hogy a lányt megcsalta...és attól tartok, már engem is megcsalt..

2013. okt. 10. 08:41
 6/15 anonim ***** válasza:

ezért írom, h ribi vagy.

na normális nő lennél előbb kérdeztél volna tőle, tudod bizonyos dolgokat, utána meg dugtál volna vele.

2013. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tudtam dolgokat róla...de ezt nem..
2013. okt. 10. 09:01
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Mond el neki a kétségeidet aztán jöhet a veszekedés. De a békítő szexnél nincs jobb. Ezért mondom én mindig hogy fateroddal ne vessz össze.
2013. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, a szádat előbb arra kellett volna használnod, hogy megismerd és megtudj róla dolgokat és csak utána sz.pásra.
2013. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagylány vagy. Először is döntsd el, hogy te mit akarsz. Aztán vedd számításba, hogy mit lehet. pl. Ha akarod ezt, tedd, de tudd, hogy minden tettünknek következménye van. Ha ezt nem akarod, akkor meg ne tedd végül is semmit sem muszáj. Ha te romantikus fiút szeretnél, aki kedves, aranyos és nem leitatva akar gangbang buliba partyba vágni, akkor szakíts a gyerekkel, hirtelen és váratlanul. Ha nem tudod mit akarsz még, kérj időt, mint Paul Pierce kétszer induláskor :DDDD

Meg lehet ezeket oldani csak kicsit legyél önzőbb :) Apropó önzés, nézd meg a barátod...

2013. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!