Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi van köztünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van köztünk. Leht ő az igaz, vagy csak buta fellángolás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztályársam, évek óta nagyon jó barátok vagyunk,mindkettőnk párkapcsolatban van.Sokat beszélgetünk, sok titkot is elmondunk egymásnak. Több véletlen egybeesés is volt, például véletlenül mindketten ugyanoda mentünk nyaralni Spanyolországba, ugyanakkor, ugyanazzal a csapattal. Ez alatta nyaralás alatt sokat beszélgettünk, megtudtunk sokmindent egymásról. Tudom, hogy szépnek tart,és vannak elszólásai amibőlazt sejtem, hogy én se vagyok közömbös neki. Nem tudom miért, de egyre jobban azt érzem, hogy valami különleges van köztünk. Amikor beszélgetünk,alig bírom ki, hogy ne érintsem meg.És amikor ő megérint, vagy a fejét a vállamra hajtja,úgy érzem, azt szeretném, ha örökre így maradnánk. Néha csak nézünk egymás szemébe, és nem szólunk egy szót sem, ilyenkor alig bírom ki, hogy ne csókoljam meg. És valamiért,amikor a szemébe nézek,úgy érzem, hogy ő is pontosan ugyanezt érzi. Úgy érzem, hogy még nem szerenék vele járni, mert a tini szerelmek hamar elszállnak. Lehet, hogy naív vagyok,de néha az az érzésem, hogy ő az igazi és vele akarok lenni örökké. Létezhet, hogy ezt az ember megérzi? Többször próbáltam elnyomni ezt az érzést magamban, de hogy nicklebacket idézzek: "Trying not to love you, only makes me love you more." Remélem érthető voltam... :D Előre is köszönöm

2013. okt. 16. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ő az igazi? Hány éves vagy 3? Olyan nincs hogy igazi.
2013. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nickelbaaack <3

Az igaziban való hit meg nem kortól függ. Van aki a reinkarnációban hisz, van aki Istenben, van aki azt mondja, hogy nincs semmi, csak puszta fizika, kémia és evolúció. Így van ez az igazival is. Tiszteletben tartjuk, ha valaki hisz benne. Én már egyre kevésbé...


[link]

Egyébként ez jó leírás, bár dolgokkal nem értek egyet. Nyilván vallásos, és ha te másképp gondolod, nem kell betartatnod mindent, de maga az, hogy eldöntsd, hogy tényleg igaz szerelem-e vagy csak fellángolás, arra nagyon jó.


18/L

2013. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznos volt :) 19 éves vagyok
2013. okt. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!