Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

a fiúk 98%-a szeretné, ha a lány lépne először

szerintetek ez igaz? és örülnétek ha a lány lépne és mondjuk elhívna titeket valahova?:)



2013. okt. 21. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor én abba a 2%-ba tartozom.
2013. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, most már csak 99 válaszra van szükséged.
2013. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen! Kiba**ott boldog lennék tőle!
2013. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
MINDEN fiú lusta és fél az elutasítástól így amíg az esényenem 98% nem lép.
2013. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel a jelek értelmezéséhez síkhülye vagyok, így ha bejönnék egy csajnak, akkor örülnék, ha ő lépne először. Persze, ez úgy sem fog soha megtörténni, hogy én csak úgy tetszenék egy lánynak, szóval inkább én próbálkozom, eddig tökéletesen 0 eredménnyel.
2013. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem igaz. Sokan szeretnék, ha nem nekik kéne megtenni az első lépést, de biztos, hogy nincs ekkora többség. Talán olyan 50-60% körül lehet.
2013. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Ugyan már, nem kell cirkuszolni sehol sem! Igenis jó dolog, ha a lány mer lépni. Már vége a lovagkornak!
2013. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha egy lány kezdeményez nálam, habár elvétve fordult ilyen elő velem...
2013. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen ennek így is kellene lenni mert úgy is a lány dönti el ki tetszik neki és kivel akar összejönni! Akkor nem kellene annyi felesleges kőrt futni és sokat csalódni, hogy már ismét vissza utasítottak!
2013. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig azért nem kell elmenni. Elveszed a férfi/fiú önbecsülését. Legalábbis nekem elvenné ez. :D


Akkor örülnék ha jelet küldene, vagy csak simán odajönne beszélgetni, és közben kiderülne úgyis minden. A többi legyen már a fiú dolga. :) Persze lehet túl maradi vagyok.

2013. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!