Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mint minden rendes mese ez is egy szép lányról szól,az a baj csupán hogy 2 napja amikor az első csók megtörtént mindketten kicsit be voltunk rúgva,de én komolyan gondoltam én azt hittem ebből lehet valami,és utána elmentem mert egyik ismerősömnek szüksége volt segítségre.Aztán amikor visszaértem már más sráccal láttam,nagyon jól elvoltak és amikor odamentem nem is nagyon vont be a beszélgetésbe és mintha menekült volna előlem,mondta h elmegy cigizni,a srác erre h ő is...egy szó mint száz próbáltak lelépni.(páran azt mondták h smároltak is) Na itt megértettem h neki nem jelentett semmit és csak egy csúnya szóval élve ribi volt. Meg is mondtam neki h csalódtam benne és elindultam haza,de utánam jött. Idáig le sem sz@rt de akkor hirtelen mondjam meg neki h mi a baj,meg ne menjek haza,meg azt mondta h rosszul érzi magát ha szomorúnak lát. Nem nagyon hatott meg,fiatal vagyok de így is elég sok szar tapasztalatom volt a csajokkal. Párszor már megtörtént h azt hittem ő is azt érzi mint én,de sajnos ez nem jött be és csak kihasznált,vagy legalább megbántott. Na szóval hazamentem,kiabált utánam,meg hívogatott de nem érdekelt.

Ma amikor megnéztem a facebookom ezer üzenetet írt és én barom elkezdtem olvasgatni,mondta és mondta h nem történt semmi és ami a legérdekesebb azt mondta h ő is többet érez irántam.(nem tudom h ha valakibe szerelmes vagy hogy hagyod csak úgy ott hirtelen az első csókotok után és aztán még meg is próbálsz lelépni előle) Azt kérdte hogy holnap találkozzunk és mivel én mint már egyszer említettem idióta voltam,azt mondtam h legyen..

Mit csináljak? Szerintetek lehet egy ilyen lánynak hinni,nem fogja ezt azután is eljátszani velem ha esetleg összejönnénk ezek után?

Egyáltalán mi a véleményetek erről az egészről?


Előre is köszönök minden választ!



2013. okt. 27. 21:56
1 2
 1/11 Danusz ***** válasza:
Mint írtad be volt csípve, sok hülyeséget csinál az ember részegen... Szerintem felejthető amit tett, és látszólag elég komolyan vesz téged. Szerintem adj neki egy esélyt aztán majd meglátod. :)
2013. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alkohol..
2013. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szard le... Vagy ne... Tedd próbára a csajt, és játszd be azt amit ő csinált! ;)
2013. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adj esélyt neki de légy résen!
2013. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy próbát megér ha látodh igyekszik, komolyan gondolja és valóban igaz amit állít akkor megérte elmenni ha meg hazudott úgy is kiderül és akkor ráérsz majd elküldeni a ..... De ha nem mész el nem tudhatod melyik variáció jönne be, így garantáltan buksz, ha viszont elmész 50% esélyed van h nyerj :) Én a helyedben elmennék tennék egy próbát max tapasztalatnak jó lesz h mire figyelj majd legközelebb
2013. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret téged, csak szeretni akarna, hogy enyhítse a bűntudatát. Sok hozzá hasonló "minden hétvégén leiszom magam és lesmárolok 5 pasit" stílusú lány vágyik arra, hogy összeszedjenek maguknak egy normális srácot, csak épp az akaraterejük nincs meg hozzá, mint ahogy az a te esetedben is látszik.


Szerintem fölösleges lenne nála tovább próbálkoznod, legalábbis egy komoly kapcsolat szándékával. Persze adhatsz neki esélyt, ha úgy gondolod, de nem hiszem, hogy sok jövője lenne ennek.

2013. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor vagy igazi balek, ha nem próbálod meg újra.


Az, hogy egy csaj részegen mit csinál egy buliba még nem jelent életre szóló csalódást...

2013. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a lány vagy k* rva, vagy k* rva. Haver, egyet jó, ha megtanulsz. A világon egy k* rva létezik. Egy k* rva, csak sok különböző arccal. Ne próbálj bele túl sok érzelmet vinni, mert csak marcangolod magad miatta.
2013. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szergej55 ***** válasza:

Éééééés még több faszbúk!

*hogy

Hagyd az egész ügyet a pcsába.

2013. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat,gyorsak voltatok:)

A #6 hozzászólás kimondottan érdekes volt,sőt most párhuzamot is kezdek találni az állítása és az én esetem között. Azt történt hogy még a buli estélyén miközben a lány megpróbált maradásra bírni,többször hangsúlyozta h én biztos csókolóztam azzal a csajjal akinek segítettem...

Azt is mondta h nem baj ha csókolóztunk.. így most kezd összeállni bennem egy elmélet miszerint azt amit ő tett próbálta feledtetni azzal h azt hangsúlyozta nem baj,ilyen megtörténhet,csak h ameddig én tudtam uralkodni magamon addig ez neki nem igazán sikerült..

2013. okt. 27. 22:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!