Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszka12 kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 1 éve szakítottam azóta teljesen más lett nagyon depressziós lett folyton olyanokat ír a testvéremnek hogy ha meghalna akkor senki se menne el a temetésére és még az ehhez hasonlókat .. .

Nagyon meg sajnáltam és már a testvérével ( aki az osztály társam ) kérdezget kérdéseket hogy miért szakítottunk meg ilyeneket és az a baj hogy nem igazán látom hogy télleg komolyan tudná el kezdeni újra ezt a kapcsolatot .. de már igazából nem is akarom újra kezdeni de annyira meg sajnáltam őt

szerintetek mit tegyek ?



2013. nov. 2. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
majd segítek rajtad :D
2013. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnálatból ne gyere össze vele, szerintem.

Másrészt egy érzelmileg labilis srác elég sok mindenre képes, és akár veszélyessé is válhat, ha fenyegetve érzi az érzelmi biztonságát..

Koptasd le, és ennyi, jobbat szerintem nem nagyon tehetsz..

2013. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben de hogy koptassam le mert most költözött ki ide a szomszédba a szüleitől ( mivel hogy el váltak a szülei és most az anyjához költözött át ) és tudja hogy hol lakom és folyton írogat facen hogy írjak neki vissza idézem : " tán valamiért haragszol rá " meg az ilyeneket komolyan itt lakik a szomszédba és ennyi mersze nincs hogy személyesen el jöjjön meg kérdezni ! Meg ha le rázom akkor hogyan tegyem ?

( meg azért vajuk be egy nagyon kicsikét szeretem mert nem teljesen akaratomból szakítottam vele hanem azért mert a húga szét szedet minket folyton meg alázott az osztályom előtt meg ilyenek sőt azt is el mondta az egyik osztály társamnak hogy jobban örült volna ha avval a csajjal jön össze és nem velem ! csak ezért szakítottunk )

2013. nov. 2. 11:55
 4/5 anonim válasza:
Én sajnálatból jöttem össze azzal a fiúval akivel szakítottam,mert nem bírtam nézni ahogy szenved. De ezután én szenvedtem mire aztán újra szakítottunk mostmár rá se tudok nézni. úgyhogy tanulj az én hibámból és össze ne jöjjél vele újra!!!!!!!
2013. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget : )
2013. nov. 3. 11:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!