Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit is érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit is érzek pontosan? Ez nem lesz így baj?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek tetszem és nekem is tetszik ő. Bevallotta, én is neki. Azóta összejövő félben vagyunk, mé nem vayunk együtt, de hamarosan...:)

Viszont én nem vagyok belé annyira szerelmes...annál valami sokkal erősebbet érzek...valamit, ami jobban megérinti a szívem... mi lehet ez? baj hogy így érzek, mármint nem lehet ebből gond hogy íx jövök össze vele? 16/L



2013. nov. 14. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
jót érzem
2013. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez a punciviszketés, majd megszokod...
2013. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "szerelem" egy fogalom. Nem mindenkinek pont ugyanazt jelenti. És teljesen mindegy, mit is érzel pontosan. A fogalmak azért kellenek sokaknak, hogy valami útmutatóból kikeressék, mi a teendő, ha elkapja őket az ún. szerelem nevű érzés.

Ami fontos: jó érzés? Mire ösztönöz? Ha nincs durva hátránya/veszélye akkor kövesd az ösztönzését. A szexszel azért óvatosan, még fiatal vagy.

23F

2013. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen vicces vagy:') komolyan tettem fel a kérdést...nem akarok vele lefeküdni...semmi ilyenről szó sincs. csak valahoy sokkal erősebbek az érzelmeim mint a szerelem...
2013. nov. 14. 17:39
 5/5 A kérdező kommentje:
3: köszönöm a választ:) igazad van. nagyon jól érzem vele magam, minden nap azt várom hogy vele beszélhessek:) rengeteget beszélünk, és sose fogyunk ki a témából:D sok mindenre ösztönöz.. az hogy vele vagyok csak jót tett velem, azóta lett önbizalmam, előtte a világ legrondább emberének tartottam magam. A szex az ráér, amúgy is szűz vagyok, és 18 éves korom előtt nem is nagyon szeretném.:)
2013. nov. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!