Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez perverzség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez perverzség?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű szép 13 éves lány aki nagyon tetszik és már járunk. Csak egy a baj hogy én 17 vagyok. :( Nem fekszünk le egymással ilyenek az eszembe sem jutnak... Inkább csak ölelkezünk és puszit adok neki. Szerintetek erről nektek mi a véleményetek? Nem volt még soha barátnőm ő az első igazi barátnőm akivel a valóságban járok mert eddig csak Internetes kapcsolataim voltak.

2013. nov. 16. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nem lehet belőle ha hajlandó vagy várni rá
2013. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szex, semmi kivetnivalót nem látok benne. Sok boldogságot!
2013. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális 17 éves aki nem csak dugni akar. Sok boldogságot :)
2013. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi perverzség nincs benne. :) Sok boldogságot!
2013. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én több int 30 csajjal puszilkodtam és ölelkeztem a múltkori biluban...akkor én most mindegyikkel járok.


felkorbácsoltad a válaszolókat ezzel a "perverz" szóval meg a 13 illetve 17es korral aztán kiderült hogy semmi csak puszi meg ölelés. ez olyan mintha azt írnád "levetkőztem meztelenre ...de csak mert zuhanyoztam"

2013. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
34%

Semmi baj nem lehet belőle a BTK módosítás úgy szól, h 12-14 évesek szexelhetnek 14-18 évesekkel...


Azt meg tudod kinek magyarázd, h nem gondoltál szexre... Nem most jöttünk le a falvédőről...

2013. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nem feküdnék le a lánnyal O.o Még túl fiatal hozzá.:O és szerintem én is az vagyok. Én nem az a bulizósfajta 'Páwa Srác' vagyok aki sorban itatja le a lányokat.. Én egy normális csöndes visszahúzódó srác vagyok aki nem valami jóképű inkább csak Átlagos. Szóval ha nem ismersz ne ítélj el.
2013. nov. 16. 19:09
 8/9 Zoé1919 válasza:
A említett lánnyal egy korú vagyok, és volt már olyan 17 éves fiú - akit személyesen is ismertem, természetesen - és járni szeretett volna velem. Kedves, jó fej fiú volt, csak az volt a bökkenő, hogy voltak már igényei - ha érted, mire célzom. Természetes nem mentem bele, és az volt a végszó köztünk, hogy ő nem szeretne szex nélkül kapcsolatot. Valószínűleg, ha nem lenne volna ez az incidens, akkor valószínűleg most mi is együtt lennénk, és nem lenne perverzség!:)Remélem megnyugodtál, és sok boldogságot!!:)
2014. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig együtt vagytok? :)
2015. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!