Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszek en meg valaha sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek en meg valaha sikeres parkapcsolati teren?

Figyelt kérdés

Soha nem volt meg parom,szinte soha nem tetszettem senkinek,eleg csunyacska vagyok,depivel kuzdok kicsit felenk szegyenlos tipus vagyok,nem jarok tarsasagba.


Voltam fent tarskereson es ket emberrel sikerult a randi,de mindketto kb egy ora utan ott hagyott ugyh kb meg sem ismert.Volt akibe szerelmes voltam az orrom elott massal kezdett el flortolni elmondhatatlanul szerettem,de nem jott ossze vele sem.


Koszonom! :)



2013. nov. 22. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen! Ne add fel! Előbb utóbb megtalálod a párod:)
2013. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Korod, nemed? :)
2013. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1-es: kedves Toled.Mibol gondolod?


2-es:Te mibol gondolod?

2013. nov. 22. 19:44
 5/19 anonim ***** válasza:
Írj privit, felturbózom az önbizalmad ;)
2013. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor írj már nekem is,nekem se jött még össze,jó még lehet fiatal is vagyok..
2013. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
kedves 5-os Valaszolo: :) Azt itt is megtudod tenni sztem :)
2013. nov. 22. 19:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Megfogod találni a párod ne izgulj. Nekem is van önbizalomhiányom és tényleg az adottságaim miatt nehezen megy az ismerkedés mert sok lány már akkor leráz ha meglát, de vannak olyan kedves lányok akik legalább adtak nekem néhány esélyt igaz hogy abból sem lett semmi de legalább megismertük egymást és a barátság az összejött. Persze fájt a dolog hogy nem volt barátnőm akkor de az egyik bemutatott az egyik barátnőjének aki elég csinos volt és neki pont azok a fajta srácok jöttek be mint amilyen én vagyok. Ő elsősorban a belsőmet nézte nem a külsőmet meg az első benyomás az ami fontos, hogy milyen a kisugárzásod ha egy kis mosollyal meg kedvességgel de ugyanakkor határozottsággal futsz neki a dolognak akkor sikerülhet a dolog.

Persze tenni is kell érte, ezt hozzá teszem, de idő után lehet belőle kapcsolat.

Nos a csajnál akit ugye az egyik lány haverom mutatott be nekem akivel randizgattam de csak barátság lett belőle mint írtam ő neki nem a külső számított a csaj sokat segített hogy bevágódjak nála és sikerült is. a 2. randink végén amikor elköszöntünk már szájrapuszi is volt aztán jött egy ölelkező csók ami elég görcsösen indult met az volt életem első csókja és fogalmam nem volt mit csinálok de a csaj biztatott és nyugtatott hogy hagyjam bízzam rá a dolgot, de bele jöttem hamar, aztán további randik után már elég komoly lett a kapcsolatunk és már a szex is megvolt nyilván nekem az volt a legelső neki már nem de abba is elég megértő volt, mondta hogy bízzam rá teljesen a dolgot, fantasztikus érzés volt az és ez már 2 éve történt és még mindig fülig szerelmesek vagyunk egymásba.

És akkor 20 éves voltam amikor meg ismerkedtünk egyébként szeptember 15-én jöttünk össze, és akkor májusba amikor regisztráltam a társkeresőre akkor voltam úgy vele hogy adok magamnak fél évet aztán feladom az egészet és magányosan halok meg és ha szex kell akkor megyek a sarokra felszedni valakit aki éppen ott van. De nem így lett, bíztam magamban és össze is jött a dolog, igaz nem azzal akivel szerettem volna de ő neki is hálás vagyok mert elvégre társkeresőn keresztül ismertem meg azt aki összehozott azzal akivel igazán szeretjük egymást és ha nem regisztráltam volna vagy ha akkor feladtam volna akkor még mindig magányos, depis idióta lennék. Szóval kitartás!

2013. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én onnan gondolom, hogy több embert is láttam már boldog párkapcsolatban, aki csúnya és bunkó volt egyben. Te pedig bunkó nem vagy, úgyhogy ha ezeknek az embereknek sikerült, akkor neked miért ne sikerülne. "kicsit félénk szégyenlős tipus vagyok,nem jarok társaságba." Ezek nálam nem jelentenek hátrányt. A depressziónak meg ugye vannak fokozatai. Nem hiszem, hogy te nagyon depressziós lennél.
2013. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy csúnyácska vagy?
2013. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!