Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy barátom beleszeretett ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom beleszeretett ez exembe, és az engedélyemet kéri, hogy több lehessen köztük. Mit reagáljak?

Figyelt kérdés
Még szerelmes vagyok az Ex barátnőmbe,nagyon megtalálták a közös hangot az egyik jó barátommal, aki próbálja visszafogni magát ameddig nem bólintok rá a dologra, de ezt képtelen vagyok megtenni.Viszont olyan rossz érzés,hogy én állok a boldogságuk útjában.Viszont ha csak legyintenék a dologra akkor félek, hogy többet nem tudnám látni őket,főleg nem együtt. Mit lehet ilyenkor tenni ?

2013. nov. 27. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legokosabb, ha rábólintasz, akkor is, ha még nem engedted el.

Ha össze akarnak jönni, úgyis megteszik.

Így talán hamarabb ábrándulsz ki.

2013. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez egy elég rossz szituáció, nem irigyellek.

erre szerintem nincs jó megoldás. ha engeded nekik, lehet rohadtul szenvedni fogsz. ha megtiltod...úgy is összejönnek.

igazából a barátodat nem értem, hogy miért pont az exed? ez kicsit túl belterjes szerintem, lehetett volna kreatívabb. Tiszta Dawson és a haverok, mint amikor Joey lecserélte Dawsont Pacey-re:D

2013. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azzal a feltétellel bólintanék rá, hogy előtted nem turbékolnak, és külön-külön csinálsz velük programokat.
2013. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz mit csinálni. Legyél úriember és bólints rá. A végén még akár jól is elsülhet a dolog, ha rájön a volt barátnőd, hogy mégis csak téged akar. És akkor a másik srác visszaadhatja a jófejségedet azzal, hogy nem anyázik és megmarad a jó viszony. Bár ezt kétlem tőle, ha így alakulna. Szerintem hagyd őket, lehet, hogy tényleg egy jó mód lesz arra, hogy kiábrándulj a lányból. A lényeg: ne csinálj semmi hülyeséget, legyen tartásod!
2013. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedbe beszélnék az exemmel, megbeszélni azt hogy te még mindig nagyon szereted és hogy ő mit is érez.

( bár lehet hogy ezt tudod te beszélgetés nélkül is)

és lehet jól sülsz ki belőle és újrakezditek.


Ha így lesz akkor nagyon kell igyekezned nehogy elveszítsd még1szer. Akkor gondolom nagyon meg fogod becsülni a lányt.


A barátod meg szerintem igazi barát, hogy az engedélyedet kéri. ez szerintem nagyon ritka.

arról meg hogy az exedet nézte ki nem tehet róla, sokszor nem lehet a szerelem útjába állni

2013. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a havert, hogy legyen kicsit türelemmel, mert még nem vagy túl a dolgon. De ha járna vele akkor biztosan kapott visszajelzést a volt csajodtól, hogy ő is járna vele, elvégre tuti nem véletlenül kérdi.

Lehet hagyni kéne őket, és ez segítene túllépni a dolgokon. Max kérd meg cimborádat, hogy ha olyan a szitu és megoldható előtted ne legyenek együtt, vagy szóljon előre, hogy ha együtt jelennének meg, így vagy távol tudsz maradni a z eseménytől vagy fel tudsz rá készülni vagy akármi.

De akárhogyan is alakul, ha nem "engedélyezed" és mégis összejönnek, ne haragudj meg rá. Szólt előre, és megkérdezett. Nem akármilyen barát az ilyen! Persze, barát volt nője tabu, de a szerelem meg nem válogat. Nagyra értékelendő, hogy ő így eléd állt és egyenes volt veled, és egyáltalán tekintettel van rád! Az ilyen igazán barát. Így akárhogyan is alakul, ezért soha ne haragudj rá!

2013. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a jó tanácsokat. Egyébként a volt barátnőm is nagyon rendes, mert ő is írta a srácnak, hogy nagyon nem szeretne és nem is tudna megbántani, szóval meghoztam a döntést.Rábólintok a dologra, és én meg megpróbálok továbblépni.
2013. nov. 27. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:

hát sok sikert hozzá tesó :) (5-ös vagyok)

barátodat meg becsüld meg! :)

2013. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!