Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok. Lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Lenne egy lány akivel elég jóban vagyok. Nekem nagyon tetszik. De nem merek lépni, mert ég és föld a különbség és nem szeretném vele tönkretenni a baráti viszonyomat. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 21:32
 1/4 anonim válasza:
Ismerd meg mégjobban, hátha kiderül hogy mégsem ég és föld. Különben is, az ellentétek vonzzák egymást :)
2013. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öcsém, ha tetszik mondd meg neki, aztán vagy te is bejössz neki, vagy maradtok barátok. :D
2013. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát figyelj. Hasonló cipőben járok még most is. A legjobb lánybarátomnak, akivel nagyon jól kijöttünk beszélgettem vele mindenről. Még a fociról sőt még foci meccset is néztünk. Én többet éreztem iránta mint barátság és elmondtam neki szóban. Azt mondta aranyos vagyok, hogy elmondtam de neki a barátságunk fontosabb. Ez volt múlt hónapban. Azóta még 2-szer mondtam el (Sajna) és azóta már a barátságunk is a levegőben van. Szerintem mond el de fogd meg a kezét, mond el neki vagy csókold meg egyből. Ott helyben kiderül mint a kaparós sorsjegynél. Ha viszonozza van esélyed ha nem viszonozza nincs esély. De mi először megbeszéltük, hogy nem maradunk barátok. De én elszúrtam és lehet hogy a barátságunknak is annyi. Nem akarom, hogy így járj. De jobb ha elmondod. Én 1 hónapig próbálkoztam. Kitartó voltam. Sok sikert hozzá, majd írd meg privibe mi lett.
2013. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. Ezek hasznos információk.
2013. dec. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!