Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel sokat beszélünk skypon és egy párszor találkoztunk is, de nem volt semmi köztünk. Mégis akárhányszor meglátom a fényképét vagy azt hogy rámír, mindig olyan boldogság tölt el. Rengetegszer gondolok rá napközben is. És nem értem hogy ez mit jelenthet..

2013. dec. 1. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Sajtosbarack.
2013. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg beleestél... Akkor szokott ilyen lenni (:
2013. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmet, vonzódást, attól függ, mennyire intenzív/mély az érzés.
2013. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kíméljetek ezektől az értelmetlen válaszoktól! köszi:)
2013. dec. 1. 14:27
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi, ez az elsőnek ment.. többieknek zöld kéz:)
2013. dec. 1. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott aztán alakul valami. Lehet hogy a srác nem akarja elsietni a dolgokat azért nem volt eddig semmi, vagy lehet voltak baklövései emiatt és nem akarja elszúrni. Néha a lány is kezdeményezhet legalább egy kis lökést adj neki :)
2013. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gyanakodtam, de talán még magamnak sem merem bevallani.. Köszi, jöhetnek még válaszok:)
2013. dec. 1. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Degonosz vagy! Nem szeretlek.
2013. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as: Miért is??:DD
2013. dec. 1. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!