Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek akár szakembertől mert fontos. Van egy barátom 11 hónapja az utolsó hónapban kezdtem el úgy érezni, hogy nem vagyok belé szerelmes, de nem bírnék élni nélküle, de tényleg. Mostanában minden vitánk végén szakítani akarok, úgy érzem el kéne engednem de nem bírom. Ő az első barátom vele vesztettem el, de mással nem akarom kipróbálni nem ez a gond. Csak ez az érzéd, de nála jobbat tényleg nem kívánhatnék, kedves helyes, megért, bármiről tudok vele beszélgetni. Állandóan szerelmesleveleket írogat nem akar elveszteni és én sem őt, lehet, hogy pszichológiai eset vagyok, de nincs pénem szakemberre. Talán egy rendelésre, de amennyire szükség lenne, tuti nem.

2013. dec. 3. 16:27
 1/3 anonim válasza:
Ha úgy érzed hogy már nem szereted vagy nem tudod mit is érzel iránta.. akkor már csak megszokásból vagy vele. Vagy félsz az egyedül léttől, mert azt érzed ő az igazi és ha őt elveszted egyedül maradsz. Gondold átt rendesen. Ne találkozzatok egy olyan 3-4 napot és meglátod. Csak tiszta fejjel kell gondolkodnod. 16/L
2013. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
talán nyugodj meg és gondold át hidegfejjel az egészet. Vagy ha teheted csináljatok egy szünetet, tapasztald meg milyen az élet nélküle mondjuk 2 hónapig (1-2 hét sz*art sem ér, mert túl sok az érzelem) és utána el tudod dönteni, hogy még mit érzel pontosan.
2013. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 hónapja szakítottunk másik barátom van 2 hónapja de hiányzik nagyon és én is neki....
2014. dec. 5. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!