Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írtam neki egy verset, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam neki egy verset, szerintetek jó lett?

Figyelt kérdés

Soha nem éreztem még ennyire inspiráltnak magamat az alkotásban, mint itt, azt hiszem az érzelmek hatása. Kb estétől estéig (egy nap alatt, még néhány hete) írtam. Összesen szántam rá 7-8 órát, az Abc betűit felhasználva akartam hozzá írni egy verset, és a nevét alkotó betűkből pedig 2 sor helyett 4-et alkottam, igen tudom sok helyen elcsépelt, no de szeretnék őszinte véleményt kérni, most így az esetlegesen elfogult barátok mellett, véletlenszerűen "tőletek" is... ...köszönöm előre is ha időt szakítasz rá:).


[link]



2013. dec. 5. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez rohadt jó *-* Nagyon ügyes vagy!!!
2013. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kissé sz@r lett az első verszak

"Dédelgetem a képzeteket ezzel magamat kényeztetve"

ez csak szerintem lett kicsit perverz? :D

nem olvastam végig, de amit elolvastam az egész jó volt

2013. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
A rímeken néhol még csiszolhatnál, de amúgy egész jó. :D
2013. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A,Á,B nagyon jó

C éppen szava nem indokolt

D tűrhető

E 'Lét mámora' nagyon tetszik

É jó

G hááát nem igazán tetszik

H max vicces versnek, 'harsant fel' akkor az ordítás. :) I, Í jó

J nagyon tetszik

K nincs elég összefügés

L inkább lyukas létemből amúgy jó

M,N jó

Ny nyugodtabb lennék ha tudnám itt fog szuszogni melletem hamarosam amúgy jó

O nagyon tetszik

Ó ódákat zenghet rólad minden ember

Ö Nagyon tetszik

Ő egész jó

P :)

R tetszik

S,Sz,T,U jó

Ú egész jó

Ü jó

Ű türhetó

V,W,X,Y,Z,Zs jó


Magyarázat: a 'Jó' jobb mint a 'tetszik, a 'nagyon tetszik' a legjobb és az 'egész jó' a 'tűrhető' és a 'jó' között van.

2013. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik :))
2013. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nekem biztos nem lenne olyan jó érzés, ha a párom verset írna nekem, aztán inkább ország-világnak reklámozná.. számomra ez annál intimebb, kb. mint egy szerelmes levél, azt se rakjuk ki.
2013. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt megkérdezhetem, melyik megyében laksz?
2013. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


6. író: a lány akinek írtam nem a párom, csak szeretném ha az lenne, de biztos nem lesz, mert... ...röviden töményen: "nem vagyok az esete", ha racionálisan nézzük az esélyem nála 0%, úgy voltam vele egy időben h elmondom neki, de úgy gondolom ez fölösleges. Ha szeretne akkor magamért szeretne, nem pedig egy vers miatt, és legfeljebb az írás tetszene neki (ha), de én engem nem szeretne meg. Úgy h az is lehetne a címe hogy egy hiábavaló szerelem margójára. Csak szerettem volna véleményt kérni írással kapcsolatosan. Ennek a közel 90 sornak már semmi értelme nincsen sajnos. De értem amit írsz.


2. író : ez nekem föl sem tűnt h perverz lett volna xd, a kényeztetést én álmodozás közbeni beleélésre értettem, h milyen jó lehetne vele élni. De hát ez van, kinek h jön le:).

2013. dec. 5. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok: Ebben az esetben sajnálom. A vers szép lett, és ezt úgy mondom, hogy jelentem már meg amatőr kötetekben, és több száz verset írtam és milliót olvastam. De azért ez szomorú :(
2013. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6. válaszoló : Köszönöm!
2013. dec. 7. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!