Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Ti kinél töltitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés

A párom külföldi és nem tudom hol töltsük az ünnepeket. Egyikünk sem szeretne a családja nélkül ünnepelni, de mindenképpen együtt szeretnénk lenni. A távolság elég nagy, úgyhogy nem tudunk utazgatni a két ünnep között.

Ti ezt hogyan oldjátok/oldanátok meg?



2013. dec. 7. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi lenne, ha 24-ét a családotokkal töltenétek, és a 25-ét pedig együtt közösen egy harmadik helyen?
2013. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló egy géniusz. A legjobb ötletet adta. Én is ezt tanácsolom.
2013. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos külön :(
2013. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így csináljuk, nálunk is nagy a távolság 400 km és mi úgy döntöttünk hogy 24-én mindenki otthon a családjával, és 25-én este találkozunk egy köztes helyen ahol együtt lehetünk kettesbe. Mivel a köztes hely egy ismerősöm nyaralója így minden stimmel, addig maradunk ameddig akarunk, jövőhét végén megyek le oda rendbe rakni a lakást, vettem ki előtte szabit is így 4 napom lesz arra hogy mindent előkészítsek, fa díszítést is letudom, takarítást, tüzelőfáról is gondoskodok, tehát olyan szinten kipofozom a helyet hogy 25-én reggel amikor lemegyek oda már csak az ágyat kelljen bevetni, gyors összedobok valami finomat, tudok főzni szóval nem gond, és este érkezik oda a szerelmem akivel 3-4 napot tervezünk ott tölteni.
2013. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!