Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szenvedjek ha egy depresszióst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedjek ha egy depresszióst szeretek?

Figyelt kérdés

Egy depressziós lányba vagyok szerelmes lassan fél éve, de hát mivel depressziós nagyon érzelmeket nem mutat ki.

Egyszer már jártam vele, de csak úgy magától eldöntötte, hogy szakítsunk.

én 16 éves vagyok ő meg 18 éves.

Értelmes válaszokat várok!:)



2013. dec. 8. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
EZ MAR VOLT!
2013. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:

hányszor és hányféleképpen írod még ki?

megkaptad a válaszokat ott is.

2013. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tunderoza ***** válasza:
a szerelemtől talán meggyógyul, és segíthetsz neki te is kigyógyulni neki.lépésről lépésre először vidd ki a teraszra enni inni vagy csak beszélgetni, utána az utcában sétálgassatok, először csak 10-20 percet aztán már többet, szervezhetsz klassz programokat, vidámpark, állatkert, park, kávézó, múzeum. aminek ő is örül.
2013. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az kiderült már mitől depressziós?
2015. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!