Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legszebb karácsonyi ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legszebb karácsonyi ajándék a páromnak?

Figyelt kérdés

ötleteket szeretnék kérni nem tudom h mivel lepjem meg a párom karácsonyra nagyon romantikus délutánra gondoltam de

nem tudom hogy hogyan kellene gyertya tuti befutó de a többit még nem tudom

18/L



2013. dec. 10. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen kicsit romantikus délelőtt.
2013. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sex
2013. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyertya, kandallo, tea, forraltbor, karacsonyi zene, popsiszex, finom sajat kesztesu sutemeny, hoeses nezes az ablakbol, stb.
2013. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
análtágítás ekekapával
2013. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pasik nem romantikara vqgynak, hanem szexre, szexre es szexre.
2013. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, hogy mi lenne a legszebb a párodnak, hisz nem ismerem, nem tudom milyen stílus, mit szeret.


Amit én adtam/adnék:

Feliratos, akár hímzett díszpárna

wellness, gyógyfürdőzés

közös képekből összeállított naptár

am. szerintem aminek igazán örülni egy fiú, férfi az valami teszt autózás valamilyen sport kocsival. nem tudom mennyire engedheted meg magadnak, de már 10 ezerért is vannak nagyon jó ajánlatok.


egyébként én a páromnak egy kisbaba badyt adok amin fel vannak sorolva apa feladatai és ki van pipálva rajta a sörivás :D

Ez jó ajándék szerintem, de nem hiszem, hogy ti még ott tartotok, hogy baba :)

2013. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!