Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz valaha barátom? Mindenkir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom? Mindenkire rátalál a szerelem?

Figyelt kérdés

Igen, fiatal vagyok, de nemtudom hogy jól csinálom-e. 16 éves vagyok, nem iszom, nem cigizek, és még tanulok is. Nincsen megtiltva a szüleim által hogy ne ihatnék egy kicsit, vagy nem mehetnék-e el valahova, és még lenne is kivel, mert barátaim vannak, de egyszerűen nem vágyok oda.

Imádom a focit, és minden meccsen kint vagyok, de oda meg nem azért járok hogy bárkit is összeszedjek, hanem a csapatszeretet miatt.

És kit érdekel hogy beszólnak a fiúk hogy szép vagy, meg ilyenek, amikor úgyse lesz semmiből semmi?

Ráadásul még aztis gondolom magamról hogy szörnyű ember vagyok mert beszélgettem valakivel az interneten kb. 3-4 alkalommal, semmiféle infót nem osztottunk meg egymásról, vagy csak nagyon minimálisat és aztán leépítettem a beszélgetést. (Ő még egyszer keresett utána nem) Szóval, ebből is azt lehet leszűrni hogy éretlen vagyok? Még mindig lekiismeret furdalásom van.



2013. dec. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
16 éves vagy, ha minden jól megy élsz még 40-50-60 évet. MIndenbizonnyal ennyi idő alatt fogsz párt találni magadnak.
2013. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

16éves vagy még simán lesz :)

Bár az tényleg nem jó, ha nem is adsz esélyt nekik.

2013. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen és igen.
2013. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
csak azt tudom javasolni, hogy merj élni. ne félj az ismeretlentől. én sajnos úgy voltam, mint Te. otthon ültem, nem mentem sehova sem bulizni, fiúkat is mindig elutasítottam. nem azt mondom, hogy na most azonnal kezdjél el diszkóba járni, meg igyál, szó sincs róla.:) pl. vállalj valami kis könnyű diákmunkát, ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg. bónuszként még a keresett pénzből is vehetsz majd magadnak valami frankó cuccot. én pl. egyedül kimentem Amerikába:) elég nagy váltás volt XD a kis szobámból átugrottam az USA-ba:) de megérte, hogy ki mertem menni, mert az utam után sokkal nyitottabb és közvetlenebb lettem.:) És még párkapcsolatok terén is bátrabb lettem. Barátod biztos lesz, ne aggódj, de ahhoz az kell, hogy néha kimozdulj otthonról, és itt nem a focimeccsekre gondolok^^
2013. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!