Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm megkapja karácsonyr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megkapja karácsonyra a fülbevalót, amit már régóta kinézett magának, de nem akarom csak úgy valami ékszeres dobozban átadni neki. Tudnátok használható ötletekkel segíteni?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra, hogy valahogy beleolvasztom egy illatos gyertyába, de nemigen tudok olyan elérhető anyagról, ami megóvná a tűztől a benne lévő fülbevalót annyi ideig, míg a gyertya leég...


Esetleg valami más ötlet?



2013. dec. 19. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Maradjon a doboz, és tekerd be annyi papírral, hogy legyen egy jó kis téglalap nagyságú és akkor bontogathatja még szórakoztató is.

Én már akkor nevettem, mikor ilyen csináltam, amikor csomagoltam.

2013. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiiii ***** válasza:
Utolsó, az azért nem jó, mert ha esetleg másra számít... persze, a szándék a lényeg, de most ne mondd, hogy kapsz egy óriási dobozt, és a vége egy apró fülbevaló lesz... egy fülbevalónak is lehet örülni, de a csalódás apró tűszúrásként benne lesz a legönzetlenebb emberben is.
2013. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem így tapasztaltam. :)
2013. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tevetke ***** válasza:
Nekem az ugrott be, ahogy elolvastam a kérdést, hogy milyen jópofa lenne elrejteni egy könyvbe. Pl. ha nagyobb városban élsz, akkor találhatsz olyan hobbi/ vicces ajándék boltot, ahol árulnak álkönyvet, aminek belül lyukas a közepe, oda tehetnéd a fülbevalót. Ha ilyen nem találsz, akkor megpróbálhatod egy olcsóbb esetleg antikváriumi könyvel, amit nem sajnálnál ilyemire, hogy kivágod a lapok közepét (bár én egy könyvet sajnálnék így tönkrevágni). A másik alternatíva lehet vaskosabb határidőnapló vagy egy vastagabb smia/ rajzos füzet (nem ilyen vacak spirálra gondolok), amire a látszat kedvéért tehetsz egy könyvborítót. Mikor kinyitja lapoz egy- kettőt és aztán meglátja a fülbevalót. Szerintem meglepődne. :)
2013. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem anno a fülbevaló amit ajándékba kaptam,kinder tojásos tartóban volt, amiben a "meglepetések" szoktak lenni. szerintem nagyon ötletes,mert tényleg nem számítottam rá,hogy ez ezüst fülbevaló pár lesz benne:) most láttam csak a kérdést, a következő karácsonyra egy tipp :D
2014. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!