Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátom (14)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom (14) szülinapjára?

Figyelt kérdés

Januárban lesz a barátom szülinapja, és fogalmam sincs hogy mit vegyek neki..Valaki tudna valami ötletet adni?

(Természetesen nem szeretnék horror összegeket kidobni, de nem akarok valami olcsó kis semmiséget sem.)

Értelmes válaszokat kérnék. Fontos. :)

14/L



2013. dec. 22. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ac4, cod:ghosts, bf4, vagy valami ilyesmit
2013. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# mintha az olyan olcsó lenne.

Szerintem inkább csinálj neki valamit. Ha szívböl jön többet ér. :)

2013. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:

A horror összegek alatt azt értettem, hogy nem akarok tízezreket költeni. Erre te mondod nekem a battlefield 4-t, ami nem rég jelent meg. Legalább 9.000 Ft-ba kerül. Igazad van, majd biztos ezt veszem meg neki.

2.válaszoló:

Köszönöm az értelmes választ. Tetszik az amit mondasz, csak még mindig nem tudom, hogy mi legyen az. Mit készítsek, aminek egy átlag (14) fiú örülne?

2013. dec. 22. 22:51
 4/5 anonim válasza:
A saját készítés jó ötlet, bár nem tudom minek örülhetne ebből egy fiú de ha eszembe jut még írok :) Am szerintem lehetne még vmi pulcsi. Esetleg parfüm?
2013. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szívecskés alsógatyát.
2013. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!