Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt most minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt most minek vegyem?

Figyelt kérdés
a párommal 7 hónap után szakítottunk, és most meg sokszor mondja hogy szeret, most tényleg szeret vagy hülyít.. szerintetek?

2013. dec. 27. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretett volna azalatt a 7 hónap alatt. Volt rá ideje bőven, nem? Akkor már késő bánat! Próbál magához édesgetni, de nem változna meg. Keress mást!
2013. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy tűnik még nem lépett túl rajtad (de ez nem jelenti hogy tényleg szeret) vagy csak nem talál jobbat
2013. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ahhoz tudni kéne a szitut? Miért szakítottatok, mikor mondja, te hogy gondolod?
2013. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan vedd annak de lehet h mégsem.
2013. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretett azalatt a 7hónap alatt is, és azért szakítottunk mert sokat veszekedtünk!
2013. dec. 27. 21:29
 6/7 A kérdező kommentje:
minden nap mondja hogy szeret, megkérdeztem tőle hogy miért mondja mikor nem is akar semmit..aztmondta majd elmondja.. arra a "majdra" már 2 napja várok, ugyhogy megmondtam neki holnap muszáj lesz neki elmondania!
2013. dec. 27. 21:31
 7/7 A kérdező kommentje:
nemtudom mi lehet.. de azt is mondtam neki ha valóban szeret akkor bizonyítsa be!
2013. dec. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!