Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri kockáztatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek megéri kockáztatni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon jó barátom egy ideje és hát sikerült közelebb kerülni az idő haladtával hozzá.

Nagyon jó összhang van köztünk,szép és kedves ráadásul tényleg minden jó köztünk.De szóba jött az a probléma, hogy ugye ha összejönnénk és bármi oknál fogva szakítanánk egyszer akkor a barátságunknak annyi lenne.

Megéri-e a kockázatot egy párkapcsolat?

Ebben kérném ki a véleményetek,hogy megéri-e vagy sem a kockázat?



2013. dec. 30. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne érné meg?csak fel kell készülni arra ha balul sül el a dolog.
2013. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok olyan barátom van aki szakítás után is jóba maradt csajával/pasijával. Ha szereted akkor megéri. Ha csak bejön akkor ne. Ennyi.
2013. dec. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából szeretem (legjobb tudomásom szerint ő is engem :D ) és én is arra gondoltam, hogy nem muszáj elromlania a barátságnak sem.

Meg valahogy már rég úgy érzem, hogy többnek kéne itt lennie mint barátság.

Legalábbis voltak jelek erre.

Még alszom rá egyet :D

2013. dec. 30. 03:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk áradni az érzelmeket, csak hagyjuk. :) Ó,jeeeeee.
2013. dec. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyetek boldogok! :)
2013. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kakukktojás13 válasza:
Megéri. De ha neked az a kifejezés jobban tetszik, hogy "barátság extrákkal" így is hívhatjátok. :)
2013. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mért ne érné meg? Természetesen megéri.
2014. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!