Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én most ezt h értelmezzem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most ezt h értelmezzem? A barátnőm zsakított velem, az én hibám miatt, de én még szeretem.

Figyelt kérdés
Szakított velem mert nem látta rajtam h sszeretem,szerelmes lennék. Pedig én szerelmes voltam meg vagyok is, cask nem akartam talán féltem kimutatni az érzéseim, egyéb okok miatt azt neki sem mondtam el h miért. 2 hete szakítottunk párszor beszéltem vele..mondtam h találkozzunk kezdjük újra, rájönne h miért voltam ilyen stb. Ő kb mindig kitér a válasz alól sose arra válaszol amit kérdeztem..De mindig egyből visszaír meg érdekelte h miért változna a kapcsolatunk ha megpróbálnánk megint...csak egy elég bugyuta üzenetet írtam erre , elég röhejes volt :D Ha nem érdekelném v esetleg nem érezne semmit irántam akkor csak mondaná h hagyjam békén v nem érdeklem..nem akar semmit tőlem se újrakezdeni se semmit nem? Ha ti már nem foglalkoztok valakivel akkor megmondjátok neki nem?? Ha szakítás után az exetek írna és ti nem érdeklitek akkor nyíltan megmondjátok neki nem NEMNEMNEM ?? De őt érdekelte h miért változna stb. egyszer nem mondta h ne "zaklassam" már ezzel. SZerintetek mit gondol az exem?

2013. dec. 30. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de szeretné, ha tényleg kimutatnád az érzéseidet és meghódítanád! Ne csak chatelj vele, hanem menj oda! Vigyél neki valami apróságot! Valószínűleg azért beszél még veled, mert akarná a kapcsolatot, de csak akkor, ha teszel is érte.
2013. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak szünetet tart, ilyen nálam is volt hogy megálltam egy kicsit hogy átgondoljam mit is akarok. Azért ír vissza mert érdekli mi van veled, és szerintem szeret is. Csak nem tudja eldönteni mit akar, kit akar, hogyan akarja. Ez csak egy időszak várj rá. Várd ki amíg dönt ez vagy koppanás számodra vagy csak jót hozhat.
2013. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!