Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, és Ő a barátnőm, de bír engem, mit tegyek? 13/F

Figyelt kérdés

Ő az osztálytársam,sokat beszélgetünk Facebook-on,és igazából csak buszon vagyunk úgy együtt hogy komolyabban tudjunk beszélgetni élőben is.Eléggé bír engem, jókat nevet rajtam. Valahogy úgy érzem mintha nem akarná hogy beszélgessünk, vagy hogy közelítsek felé, valamikor viszont hagyja magát,és még Ő is jön.Nem értem ez a csajt.És eléggé sokan szerelmesek belé, és Ő is egy idős velem.Viszont baj az h én 4 éve vagyok szerelmes belé, de nincs elég bátorságom, pedig jól kijövünk egymással,csak hát most csókolózott egy másik fiúval aki 1 évvel idősebb nálam.Még nem jöttek össze, legalább is nyilvánosan.Én meg nem tudom mit csináljak, mert ezt múltkor mesélte nekem a lány fb-n.Akkor egy világ omlott össze bennem.Kedves vagyok vele, meg segítek neki mindenben.Csak azt nem tudom hogyan lehetne végre tovább jutni, elmondani nem mondtam el neki hogy szeretem, mert nem igazán merem, félek hogy tönkre menne a barátságunk.Meg még most lettem fogszabályzós, szóval foggggalmam sincs mihez kezdjek.Tippeket várok!



A szóismétlésekért elnézést.



2014. jan. 1. 05:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Friendzone

keress mást

2014. jan. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kérdezdd meg tőle fb-n mert ott könnyebb és ha nem tetszel neki akk se fogja a szemedbe mondanihanem anyit ír hogy "nem" és legalább nem a szeme előtt törsz össze
2014. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fuuton ***** válasza:
Szívd fel magad, sok mindent nem veszíthetsz, aztán lehet, hogy még a végén összejön.
2014. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam elfelejteni ezt az érzést, de valahogy nem megy.Egyszerűen annyira szép hogy le se tudom venni róla a szemem.
2014. jan. 1. 15:28
 5/8 anonim válasza:
100%

Mondd el a lánynak, hogy neked tetszik valaki, és apró jelekkel tudasd, hogy ő az. Ne félj attól, hogy tönkre megy a barátságotok, én is így voltam vele, de most mégis azzal a fiúval járok, aki a legjobbfiúbarátom "volt". :D

Sok sikert!

2014. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13/lány

Néha bókolj neki! Ha látod rajta, hogy elvörösödik, meg ilyesmi, nyert ügyed van! Mindenképp neked kell kezdeményezni, ha szeretnél valamit.:)

2014. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
13 évesen tanuljál inkább.:-) Ne legyen ennél nagyobb bajod az életben.
2014. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. Mi az hogy facebookon kérdezze meg?! Hát ennél modortalanabb módszert nem tudtok kitalálni?

Inkább face to face kéne, ha nem vagy nyuszi!

2014. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!