Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti szeretitek, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szeretitek, ha a lány csókol először?

Figyelt kérdés
Fiuk ara vagyok kíváncsi, hogy ti hogyan reagáltátok le, azt ha egy lány megcsókol?

2014. jan. 2. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Örülnék neki :) Legelső alkalommal a lány kezdeményezett, én még "félénk" voltam :)
2014. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha az első csókom lenne a lánnyal meglepődnék :) inkább szeretek kezdeményezni, de utána megölelném közbe és jó hosszú csók lenne :)
2014. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm csókolt először. Ami kicsit furcsa mert én mindig azzal piszkáltam, hogy hadd csókoljam meg... :D
2014. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jól esne. Legyél bátor, ha ilyesmit tervezel. Legyezgetné a pasi hiúságát, ha egy lány megtenné ezt - érte. Hajrá! Nem fog visszautasítani, ez egész biztos.
2014. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De nem utasítana el? és mit csináljak utána inkább süssem le a fejem vagy nézek a szemébe és esetleg mosolyogjak?
2014. jan. 2. 20:22
 6/15 anonim ***** válasza:
nézz a szemébe és mosolyogj :D én örülnék neki :)
2014. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm, mosolygott, aztán elnevette magát (?)
2014. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nehogy lesüsd a szemed! Vállald fel, ha már megtetted! Bátran, és büszkén!


És nem fog visszautasítani. Hidd el, a pasiknak imponál, ha egy lány kicsit átveszi a kezdeményező szerepét. Bízz magadban! :)

2014. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És mondjak valamit?pl h bocsi hülye voltam, vagy sajnálom, vagy valamit?
2014. jan. 2. 20:38
 10/15 anonim ***** válasza:
ne mondj semmit csak mosolyogj és majd úgyis mondani fog valamit :)
2014. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!