Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban szamithat, kozenk allhat ez a teny?

Figyelt kérdés
A baratommal egy honapja jarunk, es egyutt szilvesztereztunk naluk, mert hazibuli volt. Nagyon gazdagok..kb belepsz az ajton es beszarsz.. mi pedig egyaltalan nem vagyunk gazdagok, egy regiesebb (tipikus magas plafon) kis lakasban lakunk. O szerelmes belem, de nem tudom, hogy ez a kapcsolatunkba problemakat okozhat-e, hogy o penzes, en pedig egyaltalan... at se merem hivni.. kerlek titeket normalisan valaszoljatok:) 16 l

2014. jan. 5. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
szülői részről esetleg
2014. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a barátodtól függ. Az én barátom mondjuk nem ilyen szinten gazdag, de érezhetően tehetősebb nálam és szerintem ezt ő is tudja, hogy én szegényebb vagyok de őt speciel ez nem zavarja egyáltalán. Mondjuk mi felnőttek vagyunk, mindketten dolgozunk, nem lakunk együtt. (szülőktől külön élünk mindketten)
2014. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem akadály
2014. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem akadály! :)
2014. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor állhat ez közétek, hogy ha olyan mint az én volt pasim. Köztük is nagyon nagy volt az anyagi különbség. Én nem vártam volna el tőle, hogy állandóan utazásokat fizetgessen nekem, vagy bármi ilyesmit, de neki meg lett volna rá igénye, hogy állandóan menjünk olyan helyekre, ami leginkább nem kevés pénzbe kerül. Mivel én csóró vagyok nem engedhettem meg magamnak ezeket, mondtam is neki, hogy nekem nem futja rá, de ő érezze jól magát bátran. Neki ez probléma volt, mert hogy akkor minek van barátnője, de az egyszer nem jutott volna eszébe, hogy ha már minden áron menni akar ide, vagy oda, és nekem nem telik rá, akkor meghívjon. Hogy ha nem az az igazi fösvény a srác, akkor nem fog ez közétek állni. Nyugodtan hívd át magatokhoz, ha normális, akkor nem fog azon fennakadni, hogy nem vagytok milliomosok.
2014. jan. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:

Meséld el neki a tényállást és az érzéseidet ezzel kapcsolatban. Ha tényleg szeret, nem létezik hogy gondja lenne vele.

Én nem vagyok épp gazdag, de a barátnőmnek nincs semmilyen saját jövedelme és ha mégis pénzhez jut, az sem szokott sokáig tartani :P szóval amíg nekem futja, szó nélkül meghívom mindenhova.

Ha nem élsz vissza a nagyvonalúságával, az a vád is elkerül, hogy élősködsz szóval tényleg tégy úgy mintha átlagos lenne pénzügyileg.

2014. jan. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hívd át magatokhoz nyugodtan.

Ha rendes a gyerek nem lesz gáz.

2014. jan. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!
2014. jan. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!