Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és tudomásomra jutott az, hogy én is neki.Csak az a baj, hogy egyszerűen nincs önbizalmam mit kezdeni a helyzettel.Még nem volt barátnőm sem.A "mekkora lúzer,19 évesen még nem volt barátnője" válaszokat kérem mellőzzétek.


19/F



2014. jan. 5. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Önbizalom a legfontosabb ilyenkor. Álj a lány elé és hivd el egy randira. ha tetszel neki akkor tuti belemegy. sok szerencsét.
2014. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mekkora lúzer,19 évesen még nem volt barátnője.. :D


Figyelj, lépned kell! A lányok többsége nem tud várni, ha nem teszed meg akkor elveszi az orrod elől egy másik fiú.

2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát muja vagy. Nem itt kéne tökölnöd, hanem megfogni és kinyitni a szádat. Most itt szenvedsz, utána lecsapják a kezedről, akkor meg azon fogsz hisztizni. Szedd már össze agad és légy férfi, necsak egy fiúcska. Van lepénylesőd, ne csak evésre használd!
2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz! Hívd el mondjuk egy forralt borra és közben tudtok beszélgetni. :)
2014. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 pixie.cute ***** válasza:

Hívd el egy kávézóba vagy esetleg sétálni egy parkba, a legfontosabb, hogy önmagadat add, és nem lesz semmi probléma hidd el, előbb-utóbb fel fogsz oldódni. :)


A dolgokat elkezdeni nehéz, aztán megy mint a karikacsapás. :D Főleg ha te is bejössz neki, akkor hajrá. :D

2014. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mr. Truth ***** válasza:

Ha önbizalom hiányod van úgysem állsz elé hogy "gyere randizni" ezt nehéz szembe mondani.

Inkább csak hivd el beszélgetni egy kávézóba. Ott úgyis kialakul egy meghitt hangulat amivel már lehet mit kezdeni.

2014. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is pont ugyanígy vagyok! De tudod mit, eddig én is fostam, de holnap leszólítom:) és köszi völaszolók, felspanoltatok :D 16f
2014. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hívd el randira, nem fog megenni
2014. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy más lányokkal tök jól el tudok beszélgetni,amikor meg csak vele vagyok kettesben,akkor zavarba jövök,izgulok.Szerintem ő is.Ilyenkor általában tő mondatokban beszélünk és solszor beáll a kínos csend is.

2014. jan. 5. 23:16
 10/12 anonim ***** válasza:
ne félj tőle, ő is szűz (valószínűleg) :)
2014. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!