Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális lehet ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális lehet ha egy srác 25 évesen még semmilyen komoly kapcsolatba nem került lánnyal, -semmilyen formában?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem 25 éves és nem volt még sem barátnője, nem gyűrt még mással takarót, és igazából még nem is igazán vitt fel magához senkit meg semmi ehhez fogható... Viszont ha minden igaz ő nem meleg meg semmi, akkor? Lehet ennyire töketlen valaki, és van arra esély hogy ő tényleg teljesen rendben van, a közeljövőben elhatározza magát és összeszed magának egy leányzót? 22/F

2014. jan. 5. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is majdnem ennyi vagyok, és csak a kezemmel sikerült közelebbi kapcsolatba lépnem. Normális-e? Nem tudom, valakik biztos furán néznének miatta, de ez van. Nem egyedülálló eset az unokatesód.
2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát aki nem mer megszólalni az igy jár. Meg is érdemli. Már bocs.
2014. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 -=Koldus=- ***** válasza:
24 éves voltam mikor a barátnőmmel összejöttem. 4 éve vagyunk együtt. Előtte 23 évesen csókolóztam először és feküdtem le egy lánnyal. Nincs baj az unokatesóddal.
2014. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek.:)

Első: kitartást, tanulj a harmadik válaszoló példájából, -főleg ha az unokatesóm vagy.:DDD

2014. jan. 5. 22:53
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló cipőben járó rokonom. Nekem normálisnak tűnik…, nem zakkant a gyerek, nem ronda vagy buta. Talán csak kicsit félénk.
2014. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem kéne foglalkoznod az ő magán ügye.


De talán fejében van gubanc, esetleg kicsi a farka.

2014. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2-es ásd el magad
2014. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Őt kicsit nehéz lenne leírni, kicsit idétlen, átlagos kinézetű, félénk de makacs, lusta... Nem érti a famillia hogy miből fakadhat a gond, hogy fél, vagy nem akarja, vagy pszchiés, esetleg őőőm genetika...:D
2014. jan. 5. 22:57
 9/22 anonim ***** válasza:
ennek aztán tényleg rengetek köze van a farokmérethez bazz
2014. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7-es. Csak te utánad! Véleményt alkothatok ez az én véleményem. Aki nem mer semmit kezdeni megérdemli h egyedül maradjon. Marad a marka, abba meg megy a far*a. Ennyi
2014. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!