Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig a nők szakítanak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nők szakítanak? Mi alapján szakítanak meg egy a fiú által jónak látott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Természetesen most estem át egy szakításon, jelenleg az indokot nem tudom, még nem beszéltünk. Úgy érzem egy elhamarkodott dolog, mert egyik napról másikra történt az egész. Vita volt a kapcsolatunkban persze, de melyikben nincs? Nem konkrét választ akarok, hogy miért dobott a nőm, mert természetesen ti nem tudnátok megmondani. Mi az a különbség ami alapján mérlegel egy kapcsolat megszakításáról egy nő és egy férfi?

2014. jan. 6. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember, ezáltal minden nő, máshogy gondolkodik.

Van aki azért dobja a párját, mert sok pasit szeretne kipróbálni és ezért érzéketlenül képes szakítani, van akiben nincs annyi, hogy utaljon arra, hogyha valami nem tetszik...akármi lehet.

Bár én ezt ocsmány dolognak tartom, hogy csak úgy, egyik napról a másikra kidob valaki valakit (nem csak nőktől mocsok dolog ez, hanem férfiaktól is).

2014. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Költőnő? ***** válasza:
ez annyira kapcsolatfüggő...
2014. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én azt tapasztalom a férfiak azért maradnak benne egy rossz kapcsolatban, mert könnyebb a biztos lyuk mellett maradni, mint egy újért teperni. Általában amíg nincs új nő, kényelmesebb maradni.

Nőknél ez ritkábban játszik szerepet.

2014. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

velem is hasonlóan szakított, csak úgy a semmiből az egyik exem. tényleg úgy éreztem, hogy minden csak jobb és jobb lesz ahogy múlik az idő. kiderült, hogy csak megjátszotta magát, már jó ideje kezdett kihűlni benne az, ami korábban mellettem tartotta. csak azért várt, hogy biztos legyen benne, nem csak egy hullámvölgyről van szó, hanem komolyan nem érez már úgy, mint korábban.

lehet, a barátnődnél is ez a helyzet. bár az említett exem fiú, de érzelmek ugyanúgy vannak benne is, mint bárki másban.

2014. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még a szakítás napján is azt mondta, hogy szeret
2014. jan. 6. 18:25
 6/18 Költőnő? ***** válasza:

olyan nincsen h derült égből.

jelek mindig vannak, csak max mi nem vesszük észre őket

2014. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi alapján szakítom meg? Pl mert megcsalt! Én másért nemigen lépek ki akkor viszont azonnal....
2014. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutott volna megcsalni. Még csak félreérthető szituációba se kerültem. Semmi ilyesmiről nem volt szó. Boldogok voltunk és terveztük a jövőnket. Mindketten hűséges és két lábbal a földön álló emberek vagyunk.
2014. jan. 6. 19:16
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak hajlamosak a semmilyen kapcsolatot is jónak titulálni.

Én is szakítottam már úgy, hogy az exemet teljesen "váratlanul" érte. Kicsit engem is, egyszerűen betelt a pohár. Akkor már fél éve csak egymás mellett éltünk. Eleinte próbáltam a dolog ellen tenni, mondtam hogy mozduljunk ki, csináljunk valami programot, azt mondta, szervezzem meg. Megszerveztem, ő valamilyen mondvacsinált indokkal lemondta. Mondtam, hogy beszélgessünk. Leült mellém, hogy oké, beszélgessünk. De nem érdekelte, amit mondtam, ő pedig nem mondott semmit. Egy idő után már nem is erőltettem a dolgot.

A végén már annyi volt a napi kommunikációnk, hogy "Szia, megjöttem, mi a kaja?" "Szia, a tűzhelyen találod." Meg néha egy gyors szex.

Ezt a kapcsolatot ő jónak találta. Amikor abbahagytam a "folyamatos szekálását", azt úgy élte meg, hogy akkor most már nekem is jó, és jó a kapcsolatunk. Ezért aztán derült égből villámcsapásként érte, amikor azt mondtam, hogy elmegyek. Esküdözött, ígért fűt-fát. De akkor már annyira mindegy volt. Még ha tényleg megváltozott volna, akkor se tudtam volna újra beleszeretni.

Szóval ilyen is van.

2014. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:

azért ez se kellett volna h derült égből érje...

itt is voltak jelei, csak sráckarika nem vette őket. :(

2014. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!