Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két szék között a pad alá? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szék között a pad alá? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pár napja jöttem össze az első barátommal. Én tulajdonképpen nem is akartam, de ő nagyon erőszakos. Amikor megcsókol nem érzek semmit, csak azt, hogy ez rettenetesen kínos, undorító és alig várom, hogy vége legyen. Ettől függetlenül a srác nagyon aranyos, vicces és jófej, azt is szeretem, ha megölel, de feláll a szőr a hátamon a csókolózástól.

Közben egyre közelebb kerülünk egymáshoz egy fiúval az új osztályomból (ahova nemrég kerültem). Már az első pillanatban, amikor megláttam, olyan furcsán éreztem magam és ez azóta csak fokozódik. Minden órán egymás mellett ülünk, minden szünetben együtt vagyunk, és ha esetleg mások is vannak körülöttünk, akkor elhív magával valahova, hogy kettesben legyünk. Ő elég félénk, de most áthívott magukhoz, hogy tanuljunk együtt (nem lesz otthon senki rajtunk kívül). Nem tudja, hogy foglalt vagyok (ezt még senki nem tudja).

Úgy érzem, hogy megcsókolni őt a világ legkirályabb dolga lenne. Nem akarok megbántani, fájdalmat, csalódást okozni senkinek és önmagamat sem szeretném becsapni vagy alárendelni valakinek.



2014. jan. 7. 05:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
most akkor belökött a pad alá?
2014. jan. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

bassszus majdnem megint behánytam.... ez már a 2. olyan kérdés amitől hányinger környékez...


mi a radai rossebért jöttél össze egy olyan emberrel aki erőszakos és nem is vonzó neked? de oké mindenki lehet barom 1x, de amikor rájöttél hogy utálsz vele csókolózni, miért nem szóltál hogy mégsem?!?!!!?

érzelmekkel szórakozó r ibbanc lehetsz. remélem nem vagy több 14-nél mert akkor rituálisan idehányok...

2014. jan. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts talán az első barátodda, a napnál is világosabb, hogy nem szereted őt! Utána pedig alakulhat azzal, aki igazán tetszik neked...

Nem is értem miért írtad ki ezt a kérdést, annyira egyértelmű a megoldás.

2014. jan. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts a barátoddal,azután menj a másikhoz.

De mindenek előtt azt tanuld meg,hogy a szeretet és a szerelem nem játszótér!

2014. jan. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindig naivan azt hiszem, hogy nincs lejjebb a mai divatpárkapcsolatok terén, de tévedek folyton...
2014. jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De pont ez a problémám, hogy nem szeretném, ha az első srác teljesen eltűnne az életemből. Ilyen okos emberrel még sosem találkoztam és igazából szinte magamra haragszom, amiért nem tudok vonzódni hozzá.
2014. jan. 7. 06:01
 7/21 A kérdező kommentje:
divatpárkapcsolat? te miről beszélsz? -.-"
2014. jan. 7. 06:02
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kislány,ideje lenne már eldöntened,hogy kit vagy mit akarsz...

Nem dönthetünk helyetted.

2014. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

az nem old meg semmit, hogy magadra haragszol.

nem tehetsz róla. arról viszont igen, hogy szórakozol vele!!!

okosnak tartod, kedveled, tiszteled... ez még mindig a BARÁTSÁG kategória, egy kapcsolathoz több kell.

2014. jan. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!