Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok (ha volt ilyen),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok (ha volt ilyen), mikor döbbentetek rá, hogy a "Nagy Ő", akibe teljesen belebolondultatok, hogy nem olyan tökéletes, mint amilyennek hittétek?

Figyelt kérdés
Én v. 2 évig szerelmes voltam egy lányba, akit igazából nem is ismertem csak látásból és magamban a legjobb tulajdonságokkal ruháztam fel. Közben, pedig hát elég messze van a tökéletestől. Erre nem rég jöttem rá, mikor egy olyan fiúval jött össze, aki elég bunkó, hülye és sokan nem kedvelik. 20f

2014. jan. 9. 11:13
 1/6 Paulik Áron ***** válasza:
Másfél-két év alatt múlik el a szerelem, amitől közben teljesen irracionálisan gondolkodsz, mintha drogoznál. Ezért nem szabad ezalatt megkérni a kezét stb
2014. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagy tisztában a fogalommal. Akit nem is ismersz, az nem lehet az a személy...
2014. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam olyan szokott lenni, hogy ilyen apró fellángolások és persze tudom, hogy meg kell ismernem. Aztán, ha kiderül, hogy mégsem az akit kerestem, akkor ezek a fellobbanó pici tüzek maradéktalanul eloltódnak.

Szerelmes csak abba voltam életemben egyszer, akit úgy éreztem tényleg ismerek.

2014. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 8 évig voltam ilyen helyzetben és hát hasonlóan mint ahogy írtad "felruháztam tulajdonságokkal", de pechemre szinte minden meg is volt benne.


Azaz ha valamivel felruháztam otthon, idő kérdése, és ő is olyan volt 90%-ban.


Ezek inkább ilyen hozzáállás, felfogás meg iylenek voltak, és az volt a gond, hogy még stimmeltek is a dolgok.


Az egész akkor fulladt meg, amikor úgy döntött, hogy ő a főnyeremény és több pasit is a "ringbe" ejtett, de közben engem akart, mert várt, csak azt gondolta a féltékenyításel meg lehet gyorsítani a folyamatokat.


(ő már a 2. héten szerintem az ágyba is bebújt volna velem...)


Ekkor meg én kiszálltam, mert engem senki nem fog zsarolni, még a szerelmem sem. Sőt mi több, nem is nagyon értheti miért vagyok vele bunkó.

2014. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen esetekben, mint a tiéd, az emberek nem a másik személybe szerelmesek, hanem a rá kivetített tulajdonságokba. Valaki megragadja a fantáziádat és felépítesz magadban róla egy ideálképet, aki valójában nem ő. Sokan járnak így, nem vagy egyedül. Tanulj belőle, először jól meg kell ismerni a másikat, csak aztán lehet róla véleményt alkotni, sokszor még úgy is tévedhet az ember, pláne így, hogy nem is igazán ismerted.
2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paulik Áron ***** válasza:
Sokat nehezít a dolgon egyébként, ha időnek előtte összefeküsztök. Ez aztán végképp elhomályosítja a képedet az illetőről...
2014. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!