Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg srácok: Köztetek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok: Köztetek hány km a távolság?

Figyelt kérdés
Meleg srác vagyok, mindenkitől messze lakok, s az a baj, hogy szinte mindig a távolságra hivatkoznak.. Hány Km köztetek a távolság? Kicsit kétségbe vagyok esve, emiatt is kérdem.

2014. jan. 9. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is néha a távolsággal van a gond:)Honnan írsz?:)
2014. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
H.B megyéből.
2014. jan. 9. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
mínusz 19 centi :P
2014. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
150km
2014. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
174 km. Egy kicsit sok, de a párom csak hétvégén van otthon, így minden héten 2-3-4 alkalommal tudunk találkozni :)
2014. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 My Conserve ***** válasza:

Szia!

Egy nagyon buta kérdésem lenne: miért nem költözöl el? Mondjuk egy nagyobb városba? Vagy a párodhoz?


Tudom, hogy ez nem könnyű. De gondolj bele: a házastársaknak ősidők óta költözniük kell. Hagyományosan a nő költözött a férje családjához, de a lényeg az, hogy egy kapcsolattal vele járhat a költözés. A távkapcsolat heteróknak se könnyű.

2014. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ideköt a munka is pl.
2014. jan. 10. 20:28
 9/9 My Conserve ***** válasza:

Hát nem tudom, mi lehet az a rendkívül helyhez kötött munka, amit máshol nem csinálnak...


Legalább próbáld meg. Pályázz meg állásokat máshol, nézegess albérlet-hirdetéseket, stb. Az nem kerül igazából semmibe, de talán meglátsz valami jó lehetőséget.

2014. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!