Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet tán?

Figyelt kérdés

Szerettem egy pasit, ő 41 éves én 27.

Igazából az elején mondta, hogy ő leginkább szexuálisan vonzódik hozzám, mert sosem tudott senki iránt szerelmet érezni, nem egy érzelgős ember, de nagyon szeret velem lenni amúgy is. Én beleszerettem, nem mondtam ki neki soha, de néha elvettem a sulykot, olyan levelekkel, hogy imádlak, hiányzol és stb. dolgokat írtam neki. Ma szakított velem, mert azt mondta, hogy megérezte, hogy megtudna szeretni és ez összezavarta őt. Nem tud mit kezdeni ezekkel a dolgokkal és inkább hagyjuk, mert ő nem szeret érzelegni. 2 év volt. Igaz lehet az, hogy azért hagynak el valakit, mert az érzi egy pasi, hogy hopáá én beletudnék szeretni ebbe a lányba pedig én ezt nem terveztem ebbe a kapcsolatba?



2014. jan. 13. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy rossz duma egy félhülye kiöregedett hapsitól, aki csak magával törődik de egoistának is gyenge.

Te meg vagy a másik, aki ennek bedőlsz.

Jobb, ha hagyod a fenébe.

2014. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja,lépj le.Én meg megvigasztallak.
2014. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, eltaláltad!
2014. jan. 13. 22:22
 4/7 PearlDiver ***** válasza:

41 évesen kicsit késő, de talán azért meg lehetne próbálni felnőni. Szerelmet mindenki tud érezni, esetleg van, aki elnyomja magában, bár nem tudom miért jó ez neki...

Nem tud mit kezdeni? Szánalom :D Mit csinált eddig az életében? Komolyan mondom alig több mint feleennyi idős vagyok, de ilyet már nagyon régóta nem mondanék.

2014. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nagyon sok mindenen ment már keresztül az életében, ezért már kerüli az érzelemmel járó dolgokat. pl. mondott olyat is, hogy beteg az anyukája, de addig nem aggódik, míg nem haldoklik. Felesleges energiát nem öl az aggódásba, míg nem jogos. stb. ilyen, így elnyomta minden érzését. Én felhoztam neki valamit, és állítólag ő ezzel nem tudott mit kezdeni és viszlát.
2014. jan. 13. 23:01
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

Értem. Van létjogosultsága annak, amit mond, de azért elég furcsa is.

Lehetséges, hogy mindent őszintén mondott neked, nem tudjuk, nem ismerjük, de ha így van, akkor igen furcsa megintcsak hogy egy felnőtt ember "nem tud mit kezdeni" a helyzettel. Mintha a saját boldogságának az útjában állna.

2014. jan. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, akkor az így is van.

A férfiak nem hazudnak.

2016. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!