Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bizonyítsam be a paimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a paimnak, hogy szeretem őt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet a pasi eddig csak kétszer mondta ki ,hogy szeret azt is részegen. Szoktam kérdezni tőle ,hogy szeret e ,de olyankor azt mondja ,hogy erre most nem válaszol. Elmondta,hogy ő ezt nem szokta kimondani ,mert már elég sok nő bántotta meg ahhoz ,hogy kimondja ezt. Én viszont szeretném neki bebízonyítani,hogy bennem bízhat és én szeretem őt.

Hogy bizonyítsam be?



2014. jan. 13. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
veszélyes ez a gyk.. a kérdéseket olvasva érzem ahogy sorvad az agyam
2014. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
seg gből szájba
2014. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyakat. Bocsi a kérdést elírtam pasi lenne
2014. jan. 13. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
cumizd le mindennap
2014. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mondtad neki és úgy is viselkedsz, nem? Mit akarsz még? Előtte térden csúszni? Szolga-e vagy?!
2014. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó az megvan mindig
2014. jan. 13. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Megmondod, neki, hogy bízol benne. De erőltesd. Idővel mondani fogja. Kezdetben én sem mondtam ki oly gyakran, mert úgy dobálóznak ezzel a szóval, hogy már nem mertem kiejteni a számon, mert féltem, hogy nem lesz tartalom mögötte, vagy elcsépelt lesz nagyon. 3 év múlva már bátran kimerem mondani. De ehhez sok szeretetre és türelemre volt szükség.
2014. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak néha olyan jó lenne hallani többször is
2014. jan. 13. 22:36
 9/9 savanyújóska ***** válasza:
Hmmm... Talán várd meg, amíg magától mondja? Azért mert egy sündisznó kívülről, nem azt jelenti, hogy nincsenek érzelmei... Meg a bizalmat nem adják, kiérdemlik. Ha úgyis makacs, akkor semmit nem tudaz tenni, ha megszakadsz sem.
2014. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!