Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? (lent)

Figyelt kérdés
Normális az, hogy 4 hónapja együtt vagyok a barátommal de még nem mutatott be a haverjainak? Folyamatosan bulizni jár, de sose hív. Facebook-ra sem hajlandó kiírni, hogy kapcsolatban vagyunk ... Meddig mehet ez így? Ti mikor mutattátok be a párotokat?

2014. jan. 14. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elejen, hat van egy rossz hírem kihasznál ... korod?
2014. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg szerintem...
2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15
2014. jan. 14. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele mert csak kihasznál!!
2014. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ebben a korban.. jaaaa
2014. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mr. Truth ***** válasza:

Én se írom ki facebookra hogy van barátnőm több okbol is kifolyólag.

1 nem tartozik másra mert MAGÁNélet.

2 ha kiirom pár okos f**fej megpróbál beleokoskodni

3 én ilyen olyan nyálas ömlelgés nélkül is be tudom bizonyitani hogy szeretem a partneremet.

4 ha valami publikus akkor néhány embernek tuti nem tetszik.

És még sorolhatnám.

El kellene gondolkodnod hogy tulajdonképpen mit is jelent a "párkapcsolat" mint fogalom. Mert nem azt hogy nyáladzunk és dugunk felváltva aztán mikor rá ununk akkor megvaltosztatjuk a családikapcsolatot feszbukon.

2014. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6#: nem erről van szó. én se vágyok nyáladzásra. és dugni sem dugunk... itt csupán arról lenne szó, hogy szerintem 4hónap után azért az ember fel vállalhatná a barátnőjét...
2014. jan. 14. 18:07
 8/8 anonim válasza:
Miért nem mondod neki meg hogy ez zavar...? Ha ezek után sem mutat be akkor dobd
2014. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!