Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lehet ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon szeretem a barátnőmet. Mivel én mindig is férfiasabb voltam mint a velem egykorúak ezért mentálisan kemény nem nyávogós típus vagyok. és nem merem kimutatni az érzéseimet igazán mert attól tartok nem leszek férfias. közbe úgy elmondanám neki napi 10x hogy szeretem de tudom hogy ez nem vezetne jóra mert ugye bár minden lány a férfiasságot szereti nem a nyávogást. és ez nagyon rossz. esetleg valami tipp? voltatok már hasonló helyzetben? ( válaszokat köszönöm, és a helyírási hibákat nézzétek el kérlek )

2014. jan. 14. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed hogy minden lány a kemény fiúkat szereti akkor tanulj még egy kicsit róluk .
2014. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányok szeretik hallani, hogy "szeretlek" ettől nem leszel nyámnyila a szemében. :) 27N
2014. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan nagyon férfiasnak tartod magad, akkor illik is úgy viselkedni, kontrollálni magad, nem kell ömlengeni, meg nyáladzani mindenfelé, de attól még nem lett baja senkinek, hogy egyszer kétszer mondta a párjának, hogy szereti, szóval csak módjával mindennel.

Nem attól leszel férfi, hogy elfojtod az érzelmeidet, hanem attól, ahogyan kifejezed őket és ahogyan viselkedsz úgy általánosságban, ezt jobb, ha megjegyzed.

2014. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen korlátozás, nem ettől leszel férfi. Elmondhatod neki az érzelmeid.
2014. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát te még nagyon kisgyerek vagy barátom, ahogy elnézem a hülyeségeidet.
2014. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem nem említettem sehol, hogy nem szoktam neki mondani hogy szeretem. Azt írtam, hogy annyira szeretem hogy napi 10x is mondanám neki akár, de az kicsit túlzás lenne. ÉS elég rossz visszatartani. De kedves utolsó én meg ahogy elnézem a primitív, egyáltalán nem építő kommentedet komolyan megsajnáltalak!
2014. jan. 14. 22:37
 7/7 anonim válasza:
az jó, ha mondod neki, hogy szereted, erre minden lánynak szüksége van, hogy kimondja a fiú, és éreztesse a fiú vele, hogy szereti. Attól még férfias leszel, ha kimutatom az érzéseid. Nem kell napi 10x elmondanod, csak mondj ilyeneket, h olyan jó veled lenni, dicsérd külsőleg+ belsőleg.
2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!