Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok,! Szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok,! Szerintetek egy lánynak vagy nektek kell előbb nyitnia? (Kezdeményeznie)

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy a mai világban. Szerintem a lány és a fiú is egyaránt kezdeményezhet.
2014. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hunter92 ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Én határozott és magabiztos emberként szeretem, ha én kezdeményezek. Egy félénk, visszahúzódó srác nyilván a dominánsabb nőket fogja bevonzani és ott fordítva fog menni a dolog.
2014. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Régi világban egyértelmű volt, hogy a fiúknak kell kezdeményezni, de ma már más a helyzet, 100 %-ban osztom az 1. válaszát!
2014. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem senki ne kezdeményezzen. Kussba melózzunk, fogyasszunk, aztán dögöljünk meg, egyedül :D De most komolyan.
2014. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy ki teszi meg az első lépést, amelyik bátrabb.
2014. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sjmedve96 válasza:
szerintem fiuknak. de ha a csaj tapasztaltabb és a fiu nem akk valószinü hogy a lány nyit a fiu felé
2014. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Az lépjen, aki előbb akarja, hogy végre történjen. Nem szeretem a "leesik az aranygyűrű, ha odamegyek" típusú nőket. Ha neki "megalázó" odajönni hozzám, pedig akarna valamit, akkor nincs dolgunk egymással. De ha tetszik valaki komolyan és megérik bennem a szándék, előbb-utóbb én is kezdeményező leszek, ha úgy érzem, hogy van értelme. Viszont a sűltgalambot a számba fajta nők nem kellenek. Se olyan, aki nem ad visszajelzést és egyoldalúan akar magának udvaroltatni, SOSE kezdeményezve semmit. Szóval az egyensúly a lényeg. Nyilván én is adok bele, de adjon bele Ő is.
2014. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lánynak kellene mindig kezdeményezni mert ő tudja kivel akar ismerkedni! A férfi hiába kezdeményez! Legtöbb esetben elutasítják!
2014. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mindig annak a híve voltam (és vagyok), hogy mégiscsak a fiúnak kéne kezdeményeznie. Engem így neveltek, és anyuéknál is így volt, ami nagyban segíthetett abban, hogy ilyen legyen a szemléletem.


Azonban a lány adhat jeleket a fiúnak, hogy tudassa vele, tetszik neki. Tehát ha úgy vesszük, akkor végül is a lány kezdeményezik. Hiszen honnan tudja a fiú, van-e esélye? Ezek a kis jelek lehetnek olyan dolgok, mint pl. gyakrabban nézni őt (azért nem bámulni, természetesen), mosolyogni rá és ilyenek.


De az első igazi lépést véleményem szerint a fiúnak kéne megtennie, de az igaz, hogy ez attól is függ, milyen a személy, félénk-e stb. Emellett a mai világban már tényleg mindegy, ki kezdeményez, én sem ítélem el az olyan lányokat, akik először lépnek.

Viszont egy fiú után nem szabad futni, legalábbis ha csak nincs valami nyomós oka annak. De ez csak az én véleményem. :)

2014. jan. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én lány vagyok :DD szóval bocsi, tudom, nem nekünk íródott a kérdés, de már mindegy.:Ddd
2014. jan. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!