Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg így működik a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így működik a mai világ? :S

Figyelt kérdés

Eddig akárhány pasival randiztam , mindegyik azt mondta, hogy komoly kapcsolatra vágyik.

Eddig nem is lenne gond.

De ugyanakkor vhogy mindig arra kanyarododtt el a téma, hogy kinek milyen a szexuális igényei vannak és mit vár el a másiktól.

Még ez is elfogadható.

De AZ, hogy mind azt mondta hogy csak akkor lehet eldönteni, hogy érdemes-e folytatni, ha az egyének jól kijönnek az ágyban. Manapság ez úgy működik, hogy találkozunk, dugunk , ha jó volt kellesz, ha nem akkor mehetsz? :S

Hol van a türelem, a próbálni akarás. Miért nem hallom azt senkitől sem hogy : Na figyelj megpróbáljuk, tanítjuk egymást, stb. és ha hosszú távon sincs változás, nem tudunk össze csiszolódni AKKOR váljanak el útjaink. :S


A lényeg !!!

Főleg azért nem értem ezt...Mert egyik pasinak sem kellett olyan lány aki k*va és sok fiúja volt már, de ugyanakkor mindegyik elvárja, hogy olyan szexuális tapasztalatom legyen meg tudásom, mint egy minimum 10 éve nemi életet élő nőnek.


23/N



2014. jan. 19. 19:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Már ne haragudj de ez rátok sokkalta jellemzőbb kapcsolatszemlélet...
2014. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Galaxis. ***** válasza:
88%

Pontosan. Rátapintottál a lényegre!

De nem nálam!

2014. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
én nem haragszom :P de hát ha egyszer eddig még csak ilyen pasikkal hozott össze az élet :S én pont nem vagyok ez a típus...
2014. jan. 19. 19:52
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem a tudás, meg a tapasztalat az "elvárás", hanem a hozzáállás. Ha kiderül, hogy prűd vagy, elzárkózol az újdonságoktól, stb., akkor azon hosszú távon se nagyon lehet változtatni, összecsiszolódással sem.

Én nőként is fontosnak tartom, hogy a kiszemelttel az ágyban is harmonizáljuk, ne csak azon kívül.

2014. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Igen a szex a kapcsolat fennmaradásában nagyon fontos.


Van aki türelmesebb az hajlandó erre a csiszolódásra , aki meg nem az meg megy tovább.

2014. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 ASOT ***** válasza:

5-ös leírta a lényeget:

"Igen a szex a kapcsolat fennmaradásában nagyon fontos.

Van aki türelmesebb az hajlandó erre a csiszolódásra , aki meg nem az meg megy tovább."


Van akit érdekelsz annyira, hogy még próbálkoztok, van akit nem , nincs türelme...slussz passz.

2014. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól tapasztalt valaki,hogy hány partnere volt az ágyban,hanem,hogy milyenek.Számomra is fontos,hogy az ágyban is passzoljunk a partnerrel.
2014. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
de ha van valaki akivel mondjuk jól elbeszélgetsz stb és úgy gondoljátok h lefekszetek , de te mondjuk nem vagy annyira tapasztalt mert az előzőpartnered nem hozta ki belőled a maximumot, és kb még te sem tudod mire lennél képes.... akkor sem éri meg türelmesnek lennie az aktuálisnak ? :S ez milyen már? :S
2014. jan. 19. 20:04
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, de kár, hogy nem ismersz... (Meg a nők 99%-a észre sem vesz...)
2014. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Még nem volt kapcsolatom és nem is feküdtem le senkivel, de gondolom eléggé így lehet, ahogy mondod. Én még a türelmes fajta vagyok mondjuk. 21/F
2014. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!