Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy ha sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha sokáig nem látom a párom akkor mintha már nem is szeretném és nem érdekel?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy mi 2 naponta találkozunk és amikor nem találkozunk akkor nem is érdekel,nem akarok vele foglalkozni olyan érzésem van mintha már nem is szeretném egyáltalán mintha senkim nem lenne..miért van ez? :/

2014. jan. 23. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
De közben még jobban örülsz neki,mikor újra látod?
2014. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen amikor vele vagyok akkor szeretem és jó vele...de amikor gyedül vagyok akkor mintha ő senki sem lenne számomra
2014. jan. 23. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj emiatt.

Biztos sok dolog tereli el a figyelmed.

2014. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szereted? Nemcsak szeretni akarod? Nem mindegy...én is voltam hasonló helyzetben, a saját hülyeségemnek tituláltam, nem foglalkoztam vele, éltem tovább nyugodtan. 2 év együttlét után, és jelenleg egy új partnerrel érzem azt, hogy nem voltam szerelmes. Ha szeretsz valakit, akkor gondolsz rá, és az jó érzéssel kell, hogy eltöltsön szerintem. Ha rossz napom van, akkor méginkább arra gondolok, hogy milyen jó lenne a másik mellett lenni. 21/l
2014. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!