Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha egy szép lány szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy szép lány szerelmes belétek, és ki is mutatja. Mennyire használjátok csak ki? Mennyire vonz egy szerelmes lány?

Figyelt kérdés

vagy ilyenkor csak magatokat szeretitek??

hülye kérdés tudom, de már késő van, most mindent szabad.:)



2014. jan. 28. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

sosem féljetek kimutatni amit éreztek mert kétségek között a legrosszabb élni.



:) Ha tetszik neked is akkor viszonozd.

2014. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én pl. gyanakvóan fogadnám, de velem van a hiba és ez nem a normális reakció gondolom. Csak azért írom, ha találkozol ilyennel, tudjad, hogy ilyen is van, de az nem a te hibád.
2014. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

:) de hát mire gyanakodnál? hogy nem őszinte az érzelem?

nem szabad kishitűnek lenni:)

2014. jan. 30. 20:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Korom beli(28) vagy fiatalabb lányok bókjai, vagy érzelmi megnyilvánulásaik felém, elég cinikus hozzáállást váltanak ki belőlem. Nem tudom miért.
2014. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!