Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb lány barátomba, de visszautasított. Mondjuk nem mondta ki egyértelműen, de éreztette velem. Azóta én teljesen kivagyok, ő meg úgy tesz, mintha semmi sem történt volna.

Szerintetek mit tegyek? Teljesen elveszettnek érzem magam. Szeretem ezt a lányt, de nem tudom, most hogyan tovább... :(



2014. jan. 30. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát.
2014. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszélgess vele ... legalább mint barát ne veszítsd el ...
2014. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyereket
2014. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sándorjános ***** válasza:
Ha a legjobb lány barátod, akkor kizárt, hogy a barátnőd legyen. A becsajozás egy olyan folyamat, aminek a kezdetektől a végéig céltudatosan végbe kell menni. Ha barátnőt akarsz, akkor nem úgy közelítessz hozzá, mint ahogy egy barátnőhöz, hanem mindig nyomulsz egy kicsit, persze az ismerkedés fontos kérdéseit fel kell tenni (pl. név, élethelyzete, érdeklődései stb.). Ha egy csajban felmerül, hogy te netán mégse barátnőt akarsz, hanem csak ismerkedni, akkor könnyen a barátizónába csúszhatsz, ahonnan nincs kimászás... tehát mindig tudatni kell velük apró jelzésekkel, hogy mivéget adsz te neki mást/többet, mint egy egyszerű barát, például egy egyszerű barát nem várja meg, ha vége a sulinak/munkának, nem megy elé, nem ad neki valentinkor ajándékot, nem fogja meg a kezét, nem csókolja meg, nem ér hozzá amikor csak lehet, nem bókol gyakran, vagy egyáltalán nem, ilyesmik.
2014. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, hülyén írtam. :D Nekem mióta ismerem tetszik, csak akkor még gyerek voltam és fogalmam sem volt a dolgokról, aztán ahogy telt az idő úgy szerettem bele, fokozatosan, egyre jobban. És én mindig is úgy viszonyultam hozzá, nem úgy, mint egy szimpla baráthoz. Rengeteget vagyunk együtt, sokszor megöleljük, megpusziljuk egymást. Én mindent megtettem érte, bármire is kért. Utólag belegondolva lehet, hogy itt rontottam el...
2014. jan. 30. 23:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!