Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon jóban lettünk, szinte mindent megosztunk egymással. Az egyik legjobb barátnőmnek tetszik ez a srác, ezért nem is mondtam neki, hogy beszélgetek vele. Viszont tegnap kiderült, hogy lassan szerelmes lesz belém..erre mondtam, hogy akkor inkább tartsunk távolságot, de ő meg kérdezte, hogy nem tehetünk-e úgy mintha mi sem történt volna. Erre én mondtam, hogy erre még alszok egyet. Mit tegyek most? Én már tudom mit szeretnék (távolságot) de nem akarok annyira bunkó lenni, hogy ma mondjam meg neki, mert ma van a szülinapja...szerintetek jó döntést hozok?Előre is köszönöm, ha valaki segít!:)

2014. jan. 31. 07:15
 1/5 anonim válasza:
kicsin furcsán van megfogalmazva szovel nemértem hogy miért kéne ugytenni mintha mi sem történt volna?
2014. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem először is döntsd el h te mit akarsz a sráctól, majd monddj el mindent a barátődnek, aludj eggyet és ezek után, beszélj a pasival...
2014. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a te életed, nem a barátnődé. Itt nincs helye lemondásnak. Ha úgy érzed, kell a fiú, szerezd meg!
2014. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

#1 Mit nem értettél?

Végülis elmondtam a barátnőmnek a sráccal meg megbeszéltük, hogy akkor egy kis távolság. Szerintetek még lehet idővel ugyan olyan a barátságunk mint "régen"?

2014. febr. 1. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan,soha többé.
2014. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!