Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tud belém szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud belém szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedem egy ideje, szerintem jól is állnak a dolgok. Előttem egy több mint 2 éves kapcsolata volt. Ismerkedésünk elején szakított épp, szóval nagyon nehéz időt élt meg, de próbáltam mindenben vele lenni. Megemlítette, hogy nagyon szerette a volt barátját, és az érzései még valamennyire megvannak. Gyengébb pillanataiban többször is mondta ezt, meg, hogy nem tud belém szeretni (még). Én azért nem adtam fel, ismerkedtem és ott voltam vele tovább, találkoztunk is, meg miegymás. Volt már, hogy úgy írt nekem, mintha szerelmes lenne, volt, hogy csak simán mint egy barátnak, mások előtt azt mondja, nem járunk (valójában tényleg nem, de minden megvan, mintha járnánk). Valamelyik nap láttam egy facebook beszélgetését a volt barátjával (még mindig beszélnek), ahol engem is kitárgyaltak. Tisztán megírta, hogy nem tud belém szeretni, mert még mindig érez iránta valamit. Hiányoznak egymásnak. Naponta nézi a régi közös képeit. Teljesen összetörtem, amikor megláttam ezt. :( Annyit tettem érte már. Kissé messze lakik, de elmentem hozzá, nemrég egy fél napot stoppoltam, sok mindent félretettem, hogy láthassam, beszélhessek vele, próbálok mindig jókedvű lenni vele, felvidítani, ha ő nem az épp. Közös képeink is vannak a szobáink falán. És az utóbbi időben úgy éreztem kezdek újra szerelmes lenni (egy nagy csalódásom után ez igazi csoda). Erre paff, ő nem. Még azt is írta, hogy találkozásoknál neki nem annyira jó, hogy közeledem. (ezt mind a volt barátjával beszélték) Nagyon rosszul esett... Mit tegyek? Egyszer azt írta, hogy úgy érzi idővel belém tudna szeretni. De most teljesen tanácstalan vagyok. Adjak neki időt? Mi van, ha egy volt barátjával való közös kávé vagy hasonló alkalmával újra összejönnek? Félek, és nagyon elkeseredett vagyok... :/ 19F 18L

2014. febr. 5. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon akarod, ne a másikkal törődj, nyomulj, és pár fergeteges szex után nem fog a másikra gondolni.
2014. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kellemetlen szitu,de nem tehetsz szemrehányást neki ezért, megesik az ilyen.
2014. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem is fogok neki soha ezért szemrehányást tenni, hiszen megértem, hogy min megy keresztül. csak ez most nekem nagyon rosszul esik :( félek, hogy ez miatt elveszítem...
2014. febr. 5. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem nézel ki olyan jól, mint az exe.
2014. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

TÜRELEM! Ezt nem lehet erőltetni.

Sajnos benne van a pakliban, hogy minden igyekezeted ellenére sem fog beléd szeretni a lány - nincs mit tenni, ezt el kell fogadni. A szerelmet nem lehet kierőszakolni, nem gombnyomásra működik. Hasonlóképpen, ha összejön megint az exével, az ellen sem tehetsz semmit. Nem akarok negatív lenni, vagy elvenni a bátorságodat, csak azért írom, mert ezzel is számolnod kell.

Gondolj arra, hogy minden úgy lesz, ahogy lennie kell, semmi sem történik véletlenül.


Az meg egy hatalmas baromság, hogy ha egyszer-kétszer szexeltek, akkor majd beléd szeret a lány. Nem tudom, melyik ökör talál ki ekkora hülyeséget.

2014. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én már épp kezdek szerelmes lenni. Ha összejön az exével, nem tudom mihez kezdek, de félek, hogy teljesen letört leszek egy jó darabig. Pont amikor már kezdett jól alakulni az életem... :/
2014. febr. 7. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"minden megvan, mintha járnánk" - hallod... nagy hiba volt a lány részéről, hogy egy ilyenbe belement. Mert ezzel csúnyán kihasznál téged.
2014. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az érzelmeket valóban nem lehet erőltetni.Ha nem tud beléd szeretni,annak oka van,ezt el kell fogadnod,meg kell emésztened.Keress olyat,aki méltó a szerelmedre,mert ennek a lánynak nem te kellesz,hanem a múlt.
2014. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, igazatok van. Csak már annyira keresem a szerelmet, az előző csalódásom miatt, hogy mindenbe belemegyek, amiben egy kis reményt is látok. :/ Nagyon rosszul esik, hogy így bánik velem...
2014. febr. 7. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!