Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más srác is gondolta már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más srác is gondolta már így?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van,hogy nem találok normális nőt.

Tehát úgy határoztam,hogy lesz*rom inkább kiverem aztán kész, problem solved.



2014. febr. 7. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmet ne keresd jon magától
2014. febr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennyi!csinaljad is!
2014. febr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Talán neked van igazad, bár még csak 19 leszek,de hihetetlen hogy ezeknek a nőknek SEMMI nem jó!! (tisztelet a kivételnek)


2. Az lesz!! :D

2014. febr. 7. 02:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után nem segít ez a mentalitás, mert nem a szex hiányzik, hanem a szeretet. Az ölelés, az érintés. Az, hogy tudod van valaki, aki azért szeret aki, vagy. Akire lehet számítani. Ezt sajnos nem lehet maszturbálással pótolni. A szeretet hiánya által keltett űr nem múlik el, olyan érzés mintha kitéptek volna az emberből egy hatalmas darabot. Ilyen ha nincs igazi társa az embernek.


Kár, hogy manapság csak nagyon kevés nő keres társat. Kefélőpajti az kell nekik, mert csak dugni tudnak, de szeretni nem.

2014. febr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyes emberke szépen leírta a szitut. :D A vége kivételével, nem hinném h az igaz, legalábbis akkor már most fejbe lőhetnénk magunkat mert nem lenne értelme akkor már semminek.
2014. febr. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. Bár nekem most egy jó kapcsolatom van és három éve működik, megmondtam a barátnőmnek, hogy ő az utolsó, mással ezt nem csinálnám végig. HA vele sem sikerül fenntartani egy jól működő kapcsolatot, akkor csak szexelni fogok semmi mást. Nem ér ennyit az egész, inkább én is kiverem és kész nincs annyi baszódás. Az a helyzet, hogy a nők a szexéhségünk miatt uralnak minket, mi meg cserébe rengeteg faúzságot eltűrünk. Úgyhogy nyugodtan verjed csak, sok baszakodástól kíméled meg magad így.
2014. febr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel az egésszel. A buta ribik nem érdekeltek sohasem. A normális lányok meg vagy foglaltak voltak, vagy én nem jöttem be nekik. Aztán döntöttem, ha nem kellek senkinek sem, teszek az egészre. Az elején rohadtul nehéz volt. Most meg ott tartok, már nem esek hasra egy csinos pofitól, kidobbott mellektől, meg a pucsító fenéktől. Megnézem őket, de csak ennyit tudnak felmutatni.Kívül szép, de belül üres. Tudom, hogy nem minden nő ilyen, de már nem érdekel, elegett csalódtam. Bevettem a lesz@rom tablettát, már az sem hiángyzik hogy szeressen valaki. Jól megvagyok nélküle.
2014. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!